Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 18-08-2021 12:36   Güncelleme : 19-08-2021 10:21

Mamak’ta el emeği eserler görücüye çıkıyor

Mamak Belediyesi aile merkezleri yıl sonu sergilerini bir yensi de Mamak Belediyesi Yunus Emre Bilim Sanat Merkezi’nde açıldı.

Mamak’ta el emeği eserler görücüye çıkıyor

Mamak’ta el emeği eserler görücüye çıkıyor

 

Mamak Belediyesi aile merkezleri yıl sonu sergilerini bir yensi de Mamak Belediyesi Yunus Emre Bilim Sanat Merkezi’nde açıldı. Yüzlerce üründen oluşan yıl sonu sergisine, Mamak Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Düğmeci, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Düğmeci, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz bu sergide yer alan ürünler aile merkezlerimizde verilen kursların kalitesini ortaya çıkarıyor. Her biri el emeği göznuru ile yapılmış yüzlerce ürün sayesinde hanım kardeşlerimiz hem ev ekonomilerine katkı sağlıyor hem de hobilerini mesleğe dönüştürüyor” dedi.

 

Yüzlerce eser sergilendi

Yunus Emre Bilim Sanat Merkezi yıl sonu sergisinde, dikiş nakıştan alüminyum rölyefe, ahşap boyamadan perspektife, iğne oyasından şiş dantele kadar yüzlerce ürün sergilendi. Kursiyerlerin yıl boyunca özverili çalışmalar neticesinde hazırladıkları ürünlerden bazıları satışa sunulurken bazıları da hatıra olarak saklanacak.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
194. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA