Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-08-2021 15:42   Güncelleme : 07-08-2021 16:12

DEVA Partisi İlçe Kongresi yapıldı

DEVA Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresi yapıldı.

DEVA Partisi İlçe Kongresi yapıldı

DEVA Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresi yapıldı.

İlçedeki bir düğün salonunda gerçekleşen kongrede, kurucu ilçe başkanı İbrahim Yılmaz tek liste ile yeniden başkan seçildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongre, divan kurulu üyelerinin seçiminin ardından seçimler gerçekleşti.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın mesajının okunduğu kongrede, bir konuşma yapan DEVA Partisi Ankara İl Başkanı Ali Güven, DEVA Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresinin hayırlı olmasını diledi.

Ankara İl Başkanı Ali Güven “ 360 gündür durmadan, yorulmadan arkamıza dahi bakmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gölbaşı’nda tam 8 ay önce kıymetli yol arkadaşım İbrahim Yılmaz’ı görevlendirdik. Bizler şahidiz ki 8 aydır sokak, sokak,mahalle, mahalle çalışmalarını gerçekleştirdi. Bu çalışmalardan dolayı Kurucu İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz ve teşkilatına teşekkür ediyorum” dedi.

Tek liste ile yeniden başkan seçilen kurucu ilçe başkanı İbrahim Yılmaz ise “DEVA Partisi yaklaşık bir buçuk yıl önce kurulmuş bir siyasi partidir. Ayrıştırıcı değil, birleştirici siyasi anlayışı düstur edinmiş bir partidir. DEVA Partisi çiftçiye, emekliye, memura ve gençlere umut olmuştur. 140 bin nufusu,54 mahallesiyle Ankara’nın Metropol İlçesi Gölbaşı’mızda 8 ay önce teşkilatımızı kurduk. Çalışmalarımıza başladık. Uzak, yakın demeden her mahalleyi ziyaret ederek, vatandaşlarımızın dertleriyle dertlendik. Dertlerine hep beraber çözüm aradık. Bizler vatandaşlarımızla buluştukça, vatandaşların bize olan ilgi ve alakadarlıklarının arttığına şahit olduk ve bu sorunluluğun bilinci ile hareket ettik. Karşımıza çıkan hiçbir engel bizi yolumuzda caydıramayacaktır” dedi.

Kongreye DEVA Partisi Ankara İl Başkanı Ali Güven, Gölbaşı Eski Belediye Başkanı Mümtaz Sarıtaş,Gölbaşı Sanayiciler Odası Başkanı Mehmet Aktay, Gölbaşı Belediyespor Eski Başkanı Hayatı Çal,İl Başkan Yardımcıları, DEVA Partisi Ankara İlçe Başkanları, Gölbaşı Siyasi Parti Temsilcileri,STK Temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
186. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA