Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 02-08-2021 17:55

Dört Parti’den Ortak Önerge

Gölbaşı Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısının birinci oturumu Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek başkanlığında gerçekleşti.

Dört  Parti’den Ortak Önerge

Gölbaşı Belediyesi meclis toplantısında, AK Parti, MHP, CHP, İYİ Parti meclis grupları  ortak bir önerge verdi.

AK Parti, MHP, CHP, İYİ Parti Meclis Grupbaşkanvekilleri, orman yangınlarının olduğu bölgelere Gölbaşı Belediyesi tarafından yardım gönderilmesi için ortak önerge verdi. Önerge  mecliste görüşülüp oy birliği ile kabul edildi.

Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, mecliste grubu bulunan 4 partinin orman yangınlarının olduğu bölgelere yardım gönderilmesi için verdiği önergeden dolayı teşekkür etti.

Şimşek, meclis olarak her zaman devletin yanında olduklarını ifade etti.

Başkan Ramazan Şimşek “ Son dönemde ülkemizde meydana gelen afetlerden dolayı hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılara acıl şifalar diliyorum. Rabbim yardımcımız olsun. Gölbaşı Belediyesi olarak her zaman bu ülkede yaşayan vatandaşların yanında olduğumuzu söylemek istiyorum. Ben ilgili belediye başkanlarının tamamının aradım. Gölbaşı belediyesi olarak yanlarında olduğumuzu söyledim. Bölgelere gerekli tüm yardımlar gönderilecektir”  dedi.

Gölbaşı Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısı, başkanlık yazıları ve meclis üyelerinin verdiği önergelerin okunmasıyla sona erdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
186. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA