Advert
Pursaklar
Giriş Tarihi : 13-07-2021 12:52

‘Çocuk Şenliği’ devam ediyor

Pursaklar Belediyesi tarafından ilçenin her mahallesinde sırayla kurulan, oyun istasyonları ve oyunlarla çocuklar doyası eğlenme fırsatı buluyor.

‘Çocuk Şenliği’ devam ediyor

Pursaklar Belediyesi tarafından ilçenin her mahallesinde sırayla kurulan, oyun istasyonları ve oyunlarla çocuklar doyası eğlenme fırsatı buluyor.

Saray, Sirkeli ve Altınova Mahallesinde gerçekleştirilen çocukların büyük ilgi gösterdiği ‘‘Çocuk Şenlikleri’’ üç  gün boyunca kurulacak oyun istasyonları ile birlikte Fatih Mahallesinde,  Azmi Ertuğrul İlkokulu  bahçesinde çocuklarla buluşmaya devam edecek.

 Azmi Ertuğrul İlkokulu  bahçesinde gerçekleşen Çocuk Şenliği’ne  AK Parti Ankara Milletvekili Prof.Dr. Arife Polat, Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin , çocuklar ve aileleri katıldı.

AK Parti Ankara Milletvekili Prof.Dr. Arife Polat “Etkinliği düzenleyen Pursaklar Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Cocuklar ailelerinden hediyelerini aldılar ama bir belediye başkanının bunu bir hediye olarak sunması çok ince düşünceli bir fikir” dedi.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ise “Bir bucuk yıldır pandemi ile uğraşıyoruz. Özellikle okullar kapalı olduğu için çocuklar çok fazla sıkıldılar. Normalleşme sürecinde, böyle bir etkinlik düzenlemeyi uygun gördük. Pandemi kurallarını uygun hareket etmeyi önemsiyoruz. Girişte sayıyla cocukları alıyoruz. cocuklar bu  yaz tatili havasını yaşasınlar diye bir gayret gösteriyoruz. Etkinliklerimiz Temmuz sonuna kadar devam edecek” dedi.

Cocukların ailelerinede uyarılarda bulunan Başkan Ertuğrul Çetin “ Gün boyu velilerimizede uyarılarda bulunuyoruz. Cocuklar burada gün boyu eglensinler ama burdan eve gittikleri zamanda duşlarını alsınlar, hijyen kurallarına dikkat etsinler” diye konuştu.

Çocuk Şenliği’ne yoğun ilgi gösteren cocuklar ile keyifli vakit geçiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, çocukların eğlencesine ortak olup anı ölümsüzleştirmek isteyen miniklerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA