Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-07-2021 16:44

‘Büyük Gölbaşı Merkezi’ projesi belediye meclisinde tanıtıldı

Gölbaşı Belediyesi Meclisi Temmuz ayı toplantısı Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in katılımıyla gerçekleştirildi.

‘Büyük Gölbaşı Merkezi’ projesi belediye meclisinde tanıtıldı

Gölbaşı Belediyesi Meclisi Temmuz  ayı toplantısı Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Belediye meclis salonunda Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek başkanlığında gerçekleşen meclis toplantısı , meclis üyelerinin verdiği önergelerin okunmasıyla sona erdi.

Toplantının sonunda Şırnak’ta yapılan Türkiye Kick boks şampiyonasında,  şampiyon olan Gölbaşı Belediyespor Kulübü sporcusu İremsu İpek’e Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek tarafından hediye taktim edildi.

Türkiye Kick boks şampiyonasında şampiyon olan Gölbaşı Belediyespor Kulübü sporcusu İremsu İpek ve antrenörllerini tebrik eden Başkan Şimşek, başarılılarının devamını diledi.

Ardından Gölbaşı’nda hayata geçmesi planlanan Büyük Gölbaşı Merkezi projesinin sunumu yapıldı. Projenin son hali Gölbaşı Belediye Meclis Üyelerine  tanıtıldı.

Büyük Gölbaşı Merkezi projesinin fizibilite çalışmalarının yüzde 95 tamamlandığı ifade edilen sunumda, Proje maliyet çalışmaları ardından ihaleye cıkartılacağı belirtildi.

Tanıtımın sonunda konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, meclis üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Şimşek “ Sizlerin katkılarıyla ve aldığımız kararlarla bu projeyi oluşturduk. İnşallah Allah’ın izni ve  sizlerin destekleriyle ve belediyemizin imkanlarıyla bu projeyi hayata gecireceğiz” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in mega projeleri arasında yer alan Büyük Gölbaşı Merkezi Projesi,Gölbaşı şehir merkezini kapsayan, 9 etapta bitirilmesi amaçlanan ve Gölbaşı’nın, baştan aşağı her bir noktası ile kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yollarına Kent meydanı, sahil sokakları, amfi tiyatrosu,marina,  konser alanlarına, seyir bahçelerine ve birçok sosyal alanlarla donatılması hedefleniyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA