Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-07-2021 13:45

İYİ Parti heyetinden Gölbaşı’na ziyaret

“Seçimden seçime değil, her zaman yanınızdayız”

İYİ Parti heyetinden Gölbaşı’na ziyaret

İYİ Parti, Genel Başkan Meral Akşener’in talimatıyla, parti yönetimi ve milletvekilleri ile Ankara'nın bütün ilçelerini ziyaret ediyor. Program kapsamında Gölbaşı’nı ziyaret eden İYİ Parti heyeti esnafların istek ve taleplerini dinledi.

Ankara'da 25 ilçeye çıkarma

İYİ Parti, parti yönetimi ve milletvekilleri ile Ankara'da sahaya çıktı. İYİ Partililer Ankara'nın 25 ilçesinde incelemelerde bulunuyor, vatandaşların ve esnafın dertlerini dinliyor.

"Sıkıntılarınıza çözüm için buradayız"

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığının ‘’Büyük Ankara Buluşması’’ etkinlikleri çerçevesinde Gölbaşı’nda Esnaf Odaları, dernekler ve esnaflar ziyaret edildi.

Ziyarete, Siyasi İşler Başkanı Mustafa Cihan Paçacı, Genel İdare Kurulu Üyesi Şükriye Sevin Çağlayan, Genel İdare Kurulu Üyesi Celal Karapınar, Kurucular Kurulu Üyesi Fatih Demirkol, Ankara İl Divan Kurulu Üyesi Serkan Bedirhanoğlu, Ankara İl Divan Kurulu Üyesi Selen Kılıçarslan, Ankara İl Başkan Danışmanı ve 1. Bölge Koordinatörü Lütfü Yılmaz, Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi Recep Kurucu, Gölbaşı İlçe Başkanı İlçe Başkanımız Mehmet Öztürk ve partililer katıldı.

İYİ Parti Heyeti, Gölbaşı’nda çalışmaları ve sorunları yakından takip etmek amacıyla Oda başkanlarını, dernekleri ve esnafları ziyaret ettiklerini söylediler.

“Seçimden seçime değil, her zaman yanınızdayız”

Siyasi İşler Başkanı Mustafa Cihan Paçacı sadece seçim zamanı değil her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getirerek, “Biz seçimden seçime vatandaşın kapısını çalan bir parti değiliz. Sizleri her zaman dinlemek ve sorunlarınıza çözüm aramak bizlerin sorumluluğu. Bu amaçla da Türkiye’nin dört bir yanında Genel Başkanımız Meral Akşener’in önderliğinde esnaflarımızla bir araya geliyoruz. Bugün de Ankara’nın 25 ilçesinde sizleri dinliyoruz. Oy istemeye değil, istek ve taleplerinizi dinlemeye geldik.” Dedi.

Esnafların sorunlarının bölgelere göre yerinde incelenmesinin çözüm aşamasında çok değerli olduğunun altını çizen Oda Başkanları, Dernek Başkanları ve esnaflar İYİ Parti Heyetinin ziyaretinden memnun olduklarını dile getirdiler.

Program Seğmenler Pazar yerindeki pazarcı esnafın ziyaret edilmesi ile son buldu.

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı'ndan açıklama

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı yaptığı açıklamada; "Ankara'mızın dört bir yanında vatandaşlarımızla beraberiz. Sevincimizi de, derdimizi de paylaşmaya, gönüllerimizle bir olmaya, “BÜYÜK ANKARA BULUŞMASI” programıyla devam ediyoruz. İlçelerimizde bir demlik çaya ortak olduk" ifadelerinde bulundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA