Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-07-2021 12:03   Güncelleme : 06-07-2021 12:26

CHP Grupbaşkanvekili Özgür Ökmen :

Gölbaşı Belediye Meclis Toplantısı Temmuz Ayı birinci oturumu Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek başkanlığında yapıldı.

CHP Grupbaşkanvekili Özgür Ökmen :

Gölbaşı Belediye Meclis Toplantısı Temmuz Ayı birinci oturumu Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek başkanlığında yapıldı.

Toplantıda gündem dışı söz alan  CHP Gölbaşı Belediye Meclisi Grupbaşkanvekili Özgür Ökmen , AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grupbaşkanvekili Fatih Yaşlıoğlu’na cevaben şunları söyledi;

“Defalarca söyledik. Bizim burada amacımız halka hizmet. Bu noktada da hiçbir şekilde farklı fikir ve düşünce ayrılığımız yok. 15 Temmuz da ki yaşanan bu olayı bizde şiddetle kınadığımızı ve Gölbaşı’nda da onlarca şehidimizin olduğunu söylüyoruz. Bu konuda da kafalarda herhangi bir şüphe oluşmasın. Bu noktada bizim fikrimiz şu yöndeydi. Buraya gelen devlet büyüklerimize saygımız var ama en başta da halkımıza saygımız var. Biz bu kürsüyü halkımız nazarında yerel olarak bir takın düşünce ve fikirleri söylemek üzere kullandığımızı dile getirdik. İsterdik ki Sayın Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı değil de; vatandaştan, halktan Gölbaşımızda ki diğer burada sokakta gazi olmuş yâda şehit ailelerinden her hangi birisi konuşturulmuş olsaydı biz bir nebze de olsa derdik ki; siyasetten uzak bir tarz olur. Konuşmanın içeriğini bilmiyorduk, bilmek gibi de bir düşüncemiz yok. Buraya gelenlerde bizim başımızın tacıdır, biz bir şekilde de kendilerine tepkimiz veya düşüncemiz olduğunda değil, devleti yönetenlerde bizim başımızın tacıdır. Bunu bir tepki olarak veya herhangi bir olayın siyasi karşıtı olarak değerlendirmeyin. Böyle bir amacımız yok. Söylediğimiz gibi daha halkımıza, Gölbaşımızın içerisinde ki bu kürsüde konuşturulsaydı belki farklı değerlendirirdik” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA