Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-07-2021 10:24

Karakaya, Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 21. Olağan Genel Kurulu Yenimahalle Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Karakaya, Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Murat Kandazoğlu ve Pursaklar Belediyespor Kulübü Başkanı Halil Turhan’ın 2 aday şeklinde yarıştığı genel kurulda Murat Kandazoğlu delegelerin oyu ile yeniden başkan seçildi.

Kongrede 390 oy ile güven tazeleyen Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu’nun listesinde Gölbaşı’nda yıllardır eğitim sektöründe adından söz ettiren Burak Karakaya’da yer aldı.

Karakaya’nın  yönetimde yer almasıyla Gölbaşı’nda ilk defa bir isim Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetimde yer almış oldu.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Burak Karakaya “Ankara Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyonu’nun Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş bulunmaktayım. Bu süreçte beni destekleyen vesile olan önce Gölbaşı Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Şimşek’e Gölbaşı Belediye Spor Kulübü Başkanımız Musa Şahin’e ve Listesinde yer vererek beni onurlandıran Sayın Murat Kandazoğlu’na teşekkür ediyorum”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA