Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 28-06-2021 12:20   Güncelleme : 28-06-2021 14:30

Başkan Şimşek, vatandaşları Mogan Gölünde yürüyüş yapmaya davet etti

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, güzel havaların tadını Atatürk Sahil Parkı’nda çıkaran Gölbaşılılar ile sohbet etti.

Başkan Şimşek, vatandaşları Mogan Gölünde yürüyüş yapmaya  davet etti

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, güzel havaların tadını Atatürk Sahil Parkı’nda çıkaran Gölbaşılılar ile sohbet etti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Atatürk Sahil Parkı’nda   yaptığı yürüyüş sırasında, karşılaştığı vatandaşlara Gölbaşı’nda hayata geçecek olan projelerden ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gölbaşı Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İlbank’ın destekleriyle tamanlanan Mogan Gölü 1. etap kıyı bandı rehabilitasyon ve rekreasyon alanı çevre düzenlemesi projesi hakkında vatandaşlara bilgi veren Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, vatandaşların önerilerinide dikkatle dinleyerek gerekli düzeltmelerin yapılacağını söyledi.

Atatürk Sahil Parkı’nda açıklamalarda bulunan Başkan Şimşek, eşi  Yeşim Şimşek’le birlikte, evliliklerinin 28 yıl dönümünlerini Atatürk Sahil Parkı’nda güzel bir manzara ile yürüyüş yaparak kutlamak istediklerini ifade etti. 

Tüm Ankara’lıları Mogan Gölünde yürüyüş yapmaya ve bisiklet binmeye davet eden Başkan Şimşek, “ Ankara ve Gölbaşı’nda ki vatandaşlarımızı, burada ki güvenli tesislerimizde, güvenliği olan ve temizlenen Mogan Gölümüzde misafir etmek istiyoruz. Herkes gönül rahatlığıyla gelebilir ve burada bisikletlerine binebilir, yürüyüş yapabilirler. Tüm Ankara’mızı Gölbaşı’na davet ediyorum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA