Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 22-06-2021 12:59

Gölbaşı’nda çalışanlara promosyon desteği protokolü imzalandı

Gölbaşı Belediyesi ile Vakıfbank arasından işçilere ve memurlar için promosyon anlaşması protokolu imzalandı.

Gölbaşı’nda çalışanlara promosyon desteği protokolü imzalandı

Gölbaşı Belediyesi ile Vakıfbank arasından işçilere ve memurlar için promosyon anlaşması protokolu  imzalandı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'in işçilere promosyon desteği verileceğini açıklamasından sonra anlaşmalı banka ile protokol imzalandı.

Gölbaşı Belediyesinde gerçekleşen imza törenine, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Vakıfbank Gölbaşı Müdürü Aşiyan Ertürk, belediye başkan yardımcıları ve müdürler katıldı.

Gölbaşı Belediyesi'nde çalışan işçilerin en düşük maaşını 3 bin 325 TL yapan ve 6 aylık maaş farklarını da ödeyen Gölbaşı  Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, işçi ve memurlara promosyon desteğini sağlayarak, pandemi süresinçe zorlanan çalışanlara destek oldu.

Banka ile 3 yıllık promosyon sözleşmesi imzalandığını belirten Başkan Ramazan Şimşek, “Biz 872 tane şirket çalışanımıza 3 bin 300 liralık bir promosyon aldık. şirket çalışanlarımıza bu promosyonları bayramdan önce hesaplarına yatmış olacak. Aynı zamanda 286 memurumuza geçmişte yaptığımız ihale ile 4 bin 530 TL’lik anlaşma yapıldı. Bunun içine bugüne kadar yapılmamış olarak meclis üyelerimize dahil ettik. Vakıflar Bankasından totalde promosyon olarak personelimize 5,5 milyon bir rakam aldık. Bunun yarısını bayramdan önce, diğer yarısını da bayramdan sonda yatırılacak. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Gölbaşı Belediyesi olarak çalışanlar için her türlü fedekarlığı yaptıklarını belirten Başkan Şimşek,  “Bizim çalışanlarımızdan tek isteğimiz çok çalışmalarıdır. Biz zaten emeklerinin karşılığını fazlası ile veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz” dedi.

Gölbaşı Vakıflar Bankası Müdürü Aşiyan Ertürk’te protokolun hayırlı olmasını diledi.

İmza töreni imzaların atılmasından sonra son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA