Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 18-06-2021 17:06

MHP Meclis Grubunda bayrak değişimi

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından alınan karar gereği, Meclis Grubunda yeni görev dağılımı yapıldı.

MHP  Meclis Grubunda bayrak değişimi

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından alınan karar gereği, Meclis Grubunda yeni görev dağılımı yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı Meclis Grup Sözcülüğüne Meclis Üyesi Savaş Mülazimoğlu atanırken, MHP Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekilliği görevini sağlık sorunları nedeniyle bırakan Nevzat Dulkadir yerine ise Meclis Üyesi Osman Çakır getirildi.

İlçe Başkanlığı Binasında yapılan toplantının ardından toplu şekilde fotoğraf çektiren Meclis Grubu ve İlçe Başkanı Av. Serdar tekin, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Alınan Kararın Rutin Bir Görev ve Bayrak Değişimi Olduğunu belirten başkan Tekin “

Meclis Üyesi tüm arkadaşlarının her türlü görevi layıkıyla yapabilecek donanım, beceri ve tecrübeye sahiptir. Grup Başkan Vekilliği görevini devreden meclis üyesi Nevzat Dulkadir’e bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ederim.  Alınan kararların partimize ve Gölbaşı’mıza hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA