Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-06-2021 17:52

‘’Kitabım Sende’’ adlı e-twinning projesi

Elim sende oyunundan ilham alınarak oluşturulan bu projede ortakların değerlerimizle ilgili yazdıkları hikayeleri dijital kitap haline getirerek birbirlerine göndermeleri, kitapların okunması ve kitabın boşluklarına duygularını yazı ya da resim ile ifade ederek ortaklarına sırasıyla göndererek değerler eğitimi mesajlarını paylaşmaları temeli üzerine oluşturuldu.

‘’Kitabım Sende’’ adlı e-twinning projesi

Elim sende oyunundan ilham alınarak oluşturulan  bu projede ortakların değerlerimizle ilgili  yazdıkları hikayeleri dijital kitap haline getirerek birbirlerine göndermeleri, kitapların okunması ve kitabın boşluklarına duygularını yazı ya da resim ile ifade ederek ortaklarına sırasıyla göndererek değerler eğitimi mesajlarını paylaşmaları temeli üzerine oluşturuldu.

  Proje  kapsamında  çocuklara değerler eğitimi çerçevesinde yazma ve yazarlık becerileri üzerine eğitimler verildi. Yazılan hikayeler üzerinden proje ortaklarının etkin katılımı ve işbirlikçi çalışmaları   başarı ile devam ettirilerek hedeflenen sonuçlara ulaşıldı.

 “Kitabım Sende” projesi; Cengiz Baysal (Nurdan ve Ahmet Orhan İlkokulu), Telat Nazik (Kestaneci İbrahim İzmirli İlkokulu)  liderliğinde projenin diğer ortakları Lale Karatepe (Şehit Bülent Göçer İlkokulu-Gölbaşı-Ankara), Mustafa Çetin (Zonguldak Dr. Derviş Nihat Arkat İlkokulu),  Nesibe ÖZEN (Kızılca İlkokulu), Rabia Yıldız, Engin Taşkın (Turgut Reis Orta Okulu), Sultan Çivici (Nurdan ve Ahmet Orhan İlkokulu), Pınar Bayçınar (Özel Denizli Sınav İlkokulu-Denizli), Yağmur Hatipoğlu (Konaklı Boeing İlkokulu-Ordu)  projeyi tamamlamışlardır.


NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
186. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA