Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-06-2021 14:24   Güncelleme : 07-06-2021 14:52

“Emperyalizmin İnsan Yiyen Gövdesi Yıkılmadıkça Ülkücü’nün Mücadelesi Bitmez”

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Savaş Mülazımoğlu, Gölbaşı Belediye Meclisinin son oturumunda gündem dışı söz alarak bir konuşma gerçekleştirdi.

“Emperyalizmin İnsan Yiyen Gövdesi Yıkılmadıkça Ülkücü’nün Mücadelesi Bitmez”

VİDEO YÜKLENİYOR

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Savaş Mülazımoğlu, Gölbaşı Belediye Meclisinin son oturumunda gündem dışı söz alarak bir konuşma gerçekleştirdi.

İşte Savaş Mülazımoğlu’un konuşmasının satır başları;

(Ey Resulüm, İbrahim’i Halil [dost], seni de habib [sevgili] edindim. Senden daha sevgili hiçbir şey yaratmadım. Senin, benim indimdeki yüksek derecenin bilinmesi için, dünyayı ve dünya ehlini yarattım. Sen olmasaydın, kâinatı yaratmazdım.) diyerek övdüğü sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV) veda hutbesinde diyor ki;

‘’Siyahın Beyaza, Beyazın Siyaha üstünlüğü yoktur k’’

1463 yılında Bosnalı Ruhbanlara yönelik İstanbul Fatihi Sultan Mehmet Han; Ben Ki Sultan Mehmet Hanım; sıradan ve seçkin bütün insanlar tarafından bilinsin ki, bu fermanımda adı geçenlere ve kiliselerine hiç kimse engel olmayacak ve sıkıntı vermeyecektir ve onlar sakınmaksızın ülkemde yaşayacaklardır ve kaçıp gidenler bile güven içinde olacaklardır.

Değerli arkadaşlar böyle kadim bir neslin (Allah hepsinden razı olsun) mirasçısı olan bu aziz millete geçtiğimiz günlerde hiç de hak etmediği sözde ermeni soykırım suçlaması yapılmıştır.

Kıta Amerika’sına ayak bastıkları gün Kızılderili katliamı yapan, hala ülkesinde deri renginden dolayı ikinci sınıf vatandaş muamelesi gören siyahiler ile ilgili tek kelam etmeyenlerin Ermenilerin yalanlarının arkasına sığınarak tarihi gerçeklerle bağdaşmayan soykırım suçlaması beyni boş, aklı satılık, insani duyguları tahrip olmuş insanların rüyası olmaktan başka bir şey değildir.

Bizim kültürümüzde ve inancımızda eşrefi mahlûkat (yaratılanların en şereflisi) olarak tanımlanan insanı öldürmek yasaklanmış, insana zarar vermek günah sayılmış iken soykırım suçlaması acizlik, zavallılık ve ahlaksızlıktır.

Kadın ve çocuk demeden Filistin’de masumları öldüren Siyonistler için  “Kendilerini savunma hakları var’’ diyerek işlenen cinayetlere ortak olan bu haçlı zihniyetinin insandan ve insanlıktan bahsetmesi çıkarlarının ve kirli düşüncelerinin tezahürüdür. Ne yazık ki ülkemizde de 1915 ile yüzleşmemiz gerektiğini ifade eden tarih bilgisi sıfır, dünya siyasetinden bihaber, mensubiyet duygusunu kaybetmiş, sakat düşüncelerin, karanlık zihniyetlerin maşaları da sahnede yer almışlardır.

İçerde ve dışarda hala İstanbul yerine Konstantinopolis rüyaları görenler Türk’ün tarihini bilmeyenlerdir.

değerli arkadaşlar Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, Atatürk diyemeyenler, bugün hür ve özgür bir şekilde ibadeti yapan ve maalesef bir din görevlisi olan Ayasofya İmamı yukarıda ifade etmeye çalıştığım şer odaklarının içerideki izdüşümleridir.

Ne Diyor koca şair; ‘’Denildi mi bir yere Türk beldesi, gözüm Albayrak arar kulağım ezan sesi’’

Biz medeni Avrupa denilen sömürge zihniyetine, Çin deki Doğu Türkistan zulmüne, Mescid-i Aksa daki Siyonist cinayetlerine, velhasıl dünyanın neresinde olursa olsun zulme uğramış mazlumların yanındayız.

İçerde ve dışarda Türkiye Cumhuriyetinin toprak bütünlüğünü, milletimizin beraberliğini, Orta Asya’dan beri olgunlaştırarak bu günlere getirdiğimiz kültürümüze, inancımıza, insanımıza düşman olan herkese diyoruz ki;  zalime yavuz, mazluma yunusuz biz.

Çok kıymetli arkadaşlar son günlerde bir de gençliğe yönelik pembe söylemler dolaşmakta, x, y, z kuşaklar; nasıl yaşarlar, nasıl düşünürler, ne yerler, ne içerler kime oy veririler vs.

Gençler dün de bizleri Sağcı Solcu, Türk, Kürt, Sünni Alevci gibi tanımlamalarla kendi emellerine alet etmek isteyenler, aynı senaryoyu bu günde sizlerin üzerinde x, y, z gibi tanımlarla uygulama derdindeler. Oysa Gazi Mustafa Kemal Atatürk sizler için ‘’ Gençler! Cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek sizsiniz.’’ diyerek yine size olan güveninden dolayı ‘’Gençler birinci vazifeniz Türk istiklalini ve Türk cumhuriyetini korumaktır.’’ kurduğu Genç Cumhuriyeti size emanet etmiş, x, y, z demeden ‘’Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.’’ demiştir.

29 Mayıs’ta yıldönümünü kutladığımız İstanbul’un; fethinde yer almış İstanbul fatihlerini, sömürgecilerin Sevr rüyalarını paramparça etmiş Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, sınır boylarımızda ve yurt dışında ülkesi ve milleti için can vermiş aziz şehitlerimizi bir kez daha minnet ve şükran ile anıyor, gazilerimize şifalar diliyoruz.

Milliyetçi Hareketin mensupları olarak bizler; ‘’Emperyalizmin insan yiyen gövdesi yıkılmadıkça ülkücünün mücadelesi bitmez’’ diyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti ile soykırım kelimesinin yan yana getirenleri şiddetle kınıyor, Mescid-i Aksa katliamı karşısında sessiz kalanları lanetliyoruz.

Hepinize teşekkür ederim.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
186. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA