Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-06-2021 13:20

İYİ Partililerden 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinliği

“İYİ bir gelecek için Doğayı Koru, Yeşili Koru”

İYİ Partililerden 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinliği

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı ve İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle Gölbaşı’nda farkındalık etkinliği düzenledi.

İYİ Parti Ankara İl Başkan Danışmanı ve Ankara 1. Bölge Koordinatörü Lütfü Yılmaz, İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı Kadın Politikaları Başkanı Selen Kılıçaslan, İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı Kadın Politikaları Başkanı Ezgi Şimşek, İYİ Parti Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer Eymir Gölü’nde 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde çevredeki atıkları toplayarak “İYİ bir gelecek için doğayı koru’ mesajını verdiler.

Etkinliğe çok sayıda partili katılırken, çevredeki vatandaşlar da İYİ Partililere destek verdi.

Sağlıklı bir hayat için yeşile ihtiyacımız var

Etkinlik ile ilgili açıklama yapan İYİ Parti Ankara İl Başkan Danışmanı ve Ankara 1. Bölge Koordinatörü Lütfü Yılmaz “5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle İYİ Parti Ankara İl Başkanlığımız ve İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığımız ile birlikte Gölbaşı Eymir Gölü’nde farkındalık oluşturmak amacıyla etkinlik düzenledik. İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Öztürk, parti mensuplarımız ve gençlerimiz ile çevredeki atıkları topladık. İYİ bir gelecek, aydınlık ve temiz bir dünya için hep birlikte doğamızı ve çevremizi koruyarak farkındalığı artıralım. Unutmayalım ki sağlıklı bir hayat için yeşile ihtiyacımız var. “ dedi.

“Yarını kurtarmaya bugünden başlamalıyız”

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk de yaptığı açıklamada bir gün değil, her gün doğayı korumak gerektiğine vurgu yaparak, “İYİ bir gelecek için doğayı korumamız gerek. Gelecek nesillere katledilmemiş, yemyeşil bir doğa bırakmalıyız. Doğa insansız yaşar ama insan doğasız yaşayamaz. İşte bu yüzden yarını kurtarmaya bugünden başlamalıyız. “ dedi.

Düzenlenen etkinliğe İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk cenaze nedeniyle katılamazken, Eymir Mahallesi Muhtarı Arzu Dervişoğlu da etkinliğe katılarak destek verdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
186. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA