Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 02-06-2021 18:27

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Gölbaşı’nda parti binasının açılışına katıldı

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara’nın Gölbaşı ilçesindeki parti binası açılışına katıldı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Gölbaşı’nda parti binasının açılışına katıldı

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara’nın Gölbaşı ilçesindeki parti binası açılışına katıldı.

‘İLÇE BİNAMIZ DEMOKRASİNİN MERKEZİ OLACAK’

Açılışta konuşan Babacan, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Partisinin Gölbaşı İlçe Başkanlığı binasının hayırlı olmasını diledi.

Babacan, "Bugün mavi ve yeşili başkentimizde buluşturan Gölbaşı’nın yeni ilçe binasının açılışı vesilesiyle sizlerle beraberiz. Bugün açtığımız sadece bir ilçe binası değildir. Bugün açtığımız bir Demokrasi Merkezi, Atılım Merkezi ve bir Çözüm Merkezidir. İşte bu Demokrasi, Atılım ve Çözüm Merkezimiz Ankara’mıza Gölbaşı’mıza hayırlı olsun " dedi.

‘ÜLKENİN YARINLARININ AYDINLATMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK’

DEVA Partisinin ülkenin yarınlarının aydınlatmak için yola çıktığının belirten DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan " Biz şeffaflık ve hesap verilebilir ilkeleriyle, güçler ayrılığını test etmek için yola çıktık. Bu yolda sizlerle, Gölbaşı’lı hemşerilerimle beraber yürümek bizlere güç veriyor. Azmimize, azim katıyor. Biz bu yolda, kararlılıkla, korkmadan yürüyoruz. Geçmişimizden eminiz. Yarınların bizlerin elinde yükseleceğini bilerek var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.

‘TUĞLALARI ÇEKMEK İÇİN DEĞİL TERTEMİZ BİNA İNŞA ETMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK’

“Videolar aracılığıyla ortaya vahim iddialar saçılıyor. Yargı sus pus. Bu karanlığın suretinde; çiğnenen bir anayasa, kişiye göre muamele yapan bir hukuk düzeni ve tek kişinin keyfî yönetimi görünüyor. Bu karanlığa fener tutmak için yola çıktık. DEVA Partisi, tuğlaları çekmek için değil, tertemiz bir binayı yeniden inşa etmek için yola çıktı. Bu pisliğin soruşturulması ve aydınlatılması için tertemiz bir düzen gerekiyor. Başka çare yok.”

‘TARIMDA ACİL EYLEM PLANIMIZ HAZIR, SALI GÜNÜ AÇIKLAYACAĞIZ’

“Tarım politikalarımızla ilgili acil eylem planımız hazır. Kısmet olursa önümüzdeki salı günü hükûmetin kurulmasından sonraki ilk 90 ve 360 gün ne yapacağımızın detaylarını paylaşacağız. Adana’da başlayacağımız programımızı Mersin ve Konya’da devam ettirerek çiftçilerimizle buluşacağız.”

‘DİNLENMEDİK DERT BIRAKMAKSIZIN ÇALIŞACAĞIZ’

Katılımcı, şeffaf ve ortak akla dayalı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini belirten DEVA Partisi Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz ise  "Doğup büyüdüğümüz güzel Gölbaşı’mızda gezilmedik sokak, çalınmadık kapı, sıkılmadık el ve dinlenmedik dert bırakmaksızın çalışacağız. Biz DEVA Partisi teşkilatı olarak gönül almaya ve gönüllere girmeye geldik "dedi.

DEVA Partisi'nin Ankara İl Başkanı Ali Güven’de Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Partisinin Gölbaşı İlçe Başkanlığı binasının hayırlı olmasını diledi.

Konuşmanın ardından Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Partisinin Gölbaşı İlçe Başkanlığı binasının açılışı gerçekleştirildi.

Açılışın ardından Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan ve beraberinde ki heyet, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
186. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA