Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-05-2021 21:06

GÖL-DER Başkanı Demirci'den sert tepki

GÖL-DER Başkanı ve aynı zamanda işletme sahibi Gürsel Demirci'den tepki.

GÖL-DER Başkanı Demirci'den sert tepki

GÖL-DER Başkanı ve aynı zamanda işletme sahibi Gürsel Demirci, yine Gölbaşı'nda esnaflık yapan ve alınan kararlara itiraz ederek. Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan için 'GÖLBAŞI KAYMAKAMI ZULÜM YAPIYOR' ifadelerine böyle tepki verdi;

COVİD 19 virüsünün ülkemizde tespit edildiği 11 Mart 2020 tarihinden itibaren tüm yurtta etkili bir mücadeleye başladı. Bu süreçte salgınla mücadele kapsamında devletimizin almış olduğu kararlar ve genelgeler vatandaşımızın salgından zarar görmeden başarı elde edilmesiydi; zaman zaman alınan tedbirler kontrolden çıksa da burada bireysel hatalar ön plandaydı.

15 Mart 2020 günü ilçemizde bulunan Kredi ve yurtlar kurumuna bağlı binalar, Devletimizin almış olduğu karar doğrultusunda karantinaya alınacak vatandaşlarımız için tahsis edilince, Gölbaşı ilçemiz bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu.

İlçe kaymakamımız Sayın Tülay Baydar BİLGİHAN ve belediyeye başkanımız Ramazan ŞİMŞEK ile kararın alındığı ilk andan itibaren yurtlar bölgesinde sahada bulunarak, kamu personeli ile tüm imkanlarını seferber etmiş; koordineli çalışarak süreci başarıyla yönetmişlerdir.

Salgın sürecinin başladığı günden bu zamana kadar olan sürede geldiğimiz noktada ticari anlamda uygulanan yasaklar neticesinde, özelikle hizmet sektörü içinde bulunan çalışanlarıyla birlikte süreçten başarıyla çıkabilmek adına adeta çırpınır vaziyette mücadelelerine devam etmektedir.

Ancak, emniyet teşkilatımızın yapmış olduğu denetimlerde bazı işletmelerin alınan kararlara uymadığı tespit edilerek gerekli işlem yapıyorlar, müşteri profili bürokrat ve siyasilerden oluşan bir işletme kurallara uymadığı için cezai işleme tabi tutuluyor ve buraya gelen görevlilere zorluk çıkarıyor, yapılan cezai işlemden dolayı işletme sahibinin kendi sosyal medya hesabından idari yaptırım tutanağını paylaşarak altına ‘DEVLET BÜYÜKLERİME SESLENİYORUM, EĞERKİ BİRİ BU GÖLBAŞI KAYMAKAMIN ZULMUNE DUR DEMESE BİZDE ALLAHA HAVALE EDİYORUZ? GÖLBAŞI KAYMAKAMI ZULÜM YAPIYOR VE BU ZULME DUR DİYEN BİR YİĞİT YOK ‘mu deme cüretini gösteriyor. Yapılan bu hareketi doğru bulmamaktayız, bu paylaşım bizleri haliyle rahatsız etmiştir.

Süreci başladığı ilk günden beri başarı bir şekilde yürüten sayın kaymakamımıza, belediye başkanımıza, cefakar sağlık ve emniyet teşkilatımızın tüm çalışanlarına, sürece destek veren kamu personeline ve belediye çalışanlarına kurallara uyarak salgının ilçemizde kontrol edilebilir düzeyde kalmasına destek veren Gölbaşılı hemşerilerimize; ayrıca her anlamda yanlarında olmaya devam edeceğimiz sayın kaymakamımıza ve belediye başkanımıza GÖL-DER adına  şükranlarımızı sunarım.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
186. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA