Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-05-2021 17:46

Akceylan’dan, Başkan Şimşek’e destek ve teşekkür

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, Gölbaşı Belediyesinin Pandemi döneminde zor günler geçiren esnafa 1000 TL nakdi destek vermesi ile ilgili Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür etti.

Akceylan’dan, Başkan Şimşek’e destek ve teşekkür

Akceylan’dan, Başkan Şimşek’e destek ve teşekkür

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, Gölbaşı Belediyesinin Pandemi döneminde zor günler geçiren esnafa 1000 TL nakdi destek vermesi ile ilgili Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür etti.

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, yazılı bir açıklama yaparak, Gölbaşı Belediyesinin Pandemi döneminde zor günler geçiren esnafa 1000 TL nakdi destek vermesi ile ilgili bir açıklama yaparak, Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür etti.

Esnafa bin TL destek paketi açıklayan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür eden Akceylan “ Tabi tüm bu imkan ve desteklere rağmen pandemi koşullarının ve kapanma dönemlerinin zorluğu özellikle küçük esnaflarımızı daha derinden etkilemiş ve etkilemektedir. Tam da bu bağlamda Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Şimşek’in öncülüğünde Gölbaşı Belediyesi olarak güzel bir destek projesi ortaya konmuş, esnaflarımıza bir nebze destek olabilmek adına anlamlı bir çalışmaya imza atılmıştır. AK Parti Belediye Meclisi Grubu olarak da Cumhur İttifakı Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Şimşek’i sonuna kadar desteklediğimiz bu destek projesi kapsamında esnafımıza 1.000 TL tutarında nakdi destek sağlanacaktır.  Bu destek projesinin hayırlara vesile olması diliyor, özellikle pandemi sürecinde Gölbaşı Belediyemizin tüm imkanlarını seferber eden Belediye Başkanımız Sn. Ramazan Şimşek başta olmak üzere, desteklerini sunan Belediye Meclisinde grubu bulunan tüm siyasi partilere ve Esnaf Odamıza şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum”

Tüm dünyada olduğu gibi COVıD- 19’un ülkemizde de etkisinin ağır bir şekilde hissettirdiğinin altını çizen Akceylan, vatandaşların devletin aldığı kararlara uymaları konusunda uyardı.

Hükümetin, covid-19’un olumsuz etkileri en aza indirmek için gerekli tüm çalışmaları yaptığını söyleyen AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, “Dünya genelinde olduğu gibi, ülkemizde de pandemi süreci sosyal hayatı ve ticari hayatı olumsuz etkilemektedir. Bu olumsuz etkileri en aza indirmek için devletimiz kısa çalışma ödeneği, işsizlik ödeneği, nakdi ücret desteği, kira, gelir kaybı, faizsiz kredi destekleri, vergi muhafiyetleri ve ertelemeleri, kredi taksitlerinin ertelemesi gibi desteklerin yanı sıra sosyal destek programı ile milyonlarca haneye nakdi destek sağlamıştır ve sağlamaya devam etmektedir. Bunları yaparken memurunun ve kamu çalışanlarının maaşlarını eksiksiz ve zamanında ödemiştir. Vefa Sosyal Destek Ekipleri ile vatandaşlarımızın birçok ihtiyacı karşılanmıştır” dedi.

İşte o açıklama

Değerli Gölbaşılı Hemşerilerim,

Covid-19  salgınının tüm dünyada etkisini yoğun ve ağır şekilde hissettirdiği bir dönemi hep birlikte yaşıyoruz. Dünya genelinde olduğu gibi, ülkemizde de pandemi süreci sosyal hayatı ve ticari hayatı olumsuz etkilemektedir. Bu olumsuz etkileri en aza indirmek için devletimiz kısa çalışma ödeneği, işsizlik ödeneği, nakdi ücret desteği, kira, gelir kaybı, faizsiz kredi destekleri, vergi muafiyetleri ve ertelemeleri, kredi taksitlerinin ertelemesi gibi desteklerin yanı sıra sosyal destek programı ile milyonlarca haneye nakdi destek sağlamıştır ve sağlamaya devam etmektedir. Bunları yaparken memurunun ve kamu çalışanlarının maaşlarını eksiksiz ve zamanında ödemiştir. Vefa Sosyal Destek Ekipleri ile vatandaşlarımızın birçok ihtiyacı karşılanmıştır.

Özellikle AK Parti Hükümetlerimiz döneminde yaptığımız sağlık yatırımlarının aslında ne kadar önemli olduğunu yine bu dönemde yaşayarak tecrübe ettik. Dünya genelinde birçok ülke hastalarına yatacak yatak, nefes alabilecekleri solunum cihazı, tedavi uygulayabilecekleri ilaçları, aşıları temin edemezken, ülkemizde tamamı ücretsiz olmak üzere testinden, ilacına, tedavisinden aşısına kadar tüm imkanlar seferber edilmiştir. Evde takip edilen hastaların ilaçları en ücra köşelere kadar evlerine teslim edilelerek, hastalarımız sağlık çalışanlarımız tarafından sürekli kontrol edilmiştir. Aşılama için yaşlı ve engellilerimiz yerinde ziyaret edilerek, evlerinde aşılanmıştır.

Aynı şekilde ülke genelinde olduğu gibi Gölbaşı İlçemizde de binlerce vatandaşımıza yardım ve destekler sağlanmış, sağlık hizmetleri başta olmak üzere, Vefa Sosyal Destek Ekipleri ile birçok hizmet

Vatandaşlarımıza ulaştırılmıştır. Tabi tüm bu imkan ve desteklere rağmen pandemi koşullarının ve kapanma dönemlerinin zorluğu özellikle küçük esnaflarımızı daha derinden etkilemiş ve etkilemektedir. Tam da bu bağlamda Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Şimşek’in öncülüğünde Gölbaşı Belediyesi olarak güzel bir destek projesi ortaya konmuş, esnaflarımıza bir nebze destek olabilmek adına anlamlı bir çalışmaya imza atılmıştır. AK Parti Belediye Meclisi Grubu olarak da Cumhur İttifakı Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Şimşek’i sonuna kadar desteklediğimiz bu destek projesi kapsamında esnafımıza 1.000 TL tutarında nakdi destek sağlanacaktır.  Bu destek projesinin hayırlara vesile olması diliyor, özellikle pandemi sürecinde Gölbaşı Belediyemizin tüm imkanlarını seferber eden Belediye Başkanımız Sn. Ramazan Şimşek başta olmak üzere, desteklerini sunan Belediye Meclisinde grubu bulunan tüm siyasi partilere ve Esnaf Odamıza şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum.

Kapanma süreci sonunda istediğimiz başarıya ulaşmak, bir an evvel pandemi sürecinden ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık olarak kurtulmak temenni ve duasıyla sizlere en derin saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA