Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 29-04-2021 12:12

Mavi Kapaklar Umuda Dönüşmeye Başladı

Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından kısa süre önce başlatılmış olan “Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim” Projesi meyve vermeye başladı.

Mavi Kapaklar Umuda Dönüşmeye Başladı

Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından kısa süre önce başlatılmış olan “Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim” Projesi meyve vermeye başladı.

Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan “Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim” Projesinin Gölbaşı genelinde büyük ilgi gördü ve kısa sürede geri dönüş alınmaya başlandı.

Proje kapsamında toplanan mavi kapaklarla 2 Adet tekerlekli sandalye temin edildi.

Temin edilen tekerlekli sandalyeler Ülkü Ocakları Ankara İl başkanı Abdullah Yüksel, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanı Ulaş Can Kavak ve Spor Kulübü Başkanı Musa Şahin tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza teslim edildi.

Tekerlekli sandalyelerin teslimi için gitmiş oldukları Gökçehöyük köyünde sandalye tesliminin akabinde Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, bölgedeki vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.

    Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek,  Bölgeden ayrılmadan önce Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığının Başlatmış olduğu projeye destek verdiklerini dile getirirken Gölbaşındaki Omurilik felçlisi ve bedensel rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza Gölbaşı UYUM merkezi tarafından gereken yardımların sağlandığını ve Ülkü Ocaklarının elde ettiği tekerlekli sandalyeleri imkanları el vermeyen Ankara’nın çeşitli bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını dile getirdi.

    Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel;  “Vatandaşlarımıza hizmet noktasında Belediyelerimizin ve İlçe Ocaklarımızın sonuna kadar yanındayız. Bugünkü Programda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için bir araya geldiğimiz gibi ihtiyaç duyulan her alanda vatandaşlarımızın yanında olacağız. Ülkü Ocaklarımızın başlattığı bu anlamlı projeye Gölbaşı Belediye başkanımızın katılımı ve destekleri bizleri ziyadesiyle mutlu etti” şeklinde belirtti.

 Konu ile alakalı Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanı Ulaş Can Kavak sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı;

    “Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanımız Abdullah YÜKSEL beyin destekleriyle Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı olarak başlatmış olduğumuz “Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim” projemizin ilk meyvelerini almış bulunmaktayız. Temin etmiş olduğumuz tekerlekli sandalyelerimizi Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanımız Abdullah Yüksel, Gölbaşı Belediye Başkanımız Ramazan Şimşek ve Spor Kulübü başkanı Musa ŞAHİN ile bakıma muhtaç yaşlılarımıza ulaştırdık. Projemizde desteklerini bizlerden esirgemeyen Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanımız Abdullah YÜKSEL beye ve Gölbaşı Belediye Başkanımız Ramazan ŞİMŞEK beye şükranlarımı sunuyorum.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA