Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-04-2021 13:05   Güncelleme : 10-04-2021 13:07

Fatih Yaşlıoğlu “Diktatörü Mussolini'nin torunları bize çamur atmasın”

Gölbaşı’nda gerçekleştirilen faaliyet ve çalışmaların yer aldığı “Gölbaşı Belediyesi 2020 Yılı Faaliyet Raporu’ Gölbaşı Belediye Meclisi’nde görüşülerek kabul edildi.

Fatih Yaşlıoğlu  “Diktatörü Mussolini'nin torunları bize çamur atmasın”

Gölbaşı’nda gerçekleştirilen faaliyet ve çalışmaların yer aldığı “Gölbaşı Belediyesi 2020 Yılı Faaliyet Raporu’ Gölbaşı Belediye Meclisi’nde görüşülerek kabul edildi.

“Gölbaşı Belediyesi 2020 Yılı Faaliyet Raporu’ görüşüldüğü Belediye Meclisinde Gündem Dışı Söz alan AK Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Fatih Yaşlıoğlu, 2020 yılı faaliyet raporunun Gölbaşı’na, hayırlı olmasını dileyerek, şunları söyledi;

“ÜLKÜSÜNE CUMHUR İTTİFAKI OLARAK EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ”

 Geçtiğimiz Pazar günü yani 04 Nisan, 1997 de “Bölünme Kabul Etmez, Kutsal Bir Bütün Halinde Büyük Türkiye’yi Yeniden İnşa Edeceğiz…” sözü ile zihinlerde iz bırakan siyasi tarihin önemli ismi Milliyetçi Hareket Partisi Kurucu Genel Başkanı Merhum Alpaslan Türkeş’in 24. Ölüm yıldönümüydü. Hiç şüphe olmasın ki kendisinin bu ülküsüne Cumhur ittifakı olarak emin adımlarla ilerliyoruz. Karlı bir Nisan günü lise talebesi olarak arkadaşlarla cenazesine katılmak nasip olmuştu. Bu vesile ile kendisini rahmetle ve saygıyla anıyoruz.

AVUKATLAR GÜNÜ KUTLUYORUM

Geçtiğimiz pazartesi günü, hakkın ve hukukun korunması, adaletin tesis edilmesi için mücadele eden, bu mücadele esnasında her türlü saldırı ile karşı karşıya kalan hatta hayatlarına kast edilen yargının kurucu unsuru olan avukatlar günümüzdü. Mecliste bulunan meslektaşlarım olmak üzere, tüm meslektaşlarımın Avukatlar gününü kutluyorum.

“VESAYETÇİ BİR CUNTANIN YAPMIŞ OLDUĞU BİR AÇIKLAMADIR”

“Geçtiğimiz günlerde üzerlerine hiç vazife olmamasına rağmen emekli amirallerin bildirisi ile uyandık. Bu bildiri topyekün siyaset kurumunu sindirememiş, vesayetçi bir cuntanın yapmış olduğu bir açıklamadır. Burada anayasal bir düzene karşı işlenmiş bir suçla karşı karşıyayız. Bu nedenle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından gerekli soruşturma başlatılmış olup bir takım gözaltıların olduğunu öğrendik. Yargı yetkisini Türk milleti adına bağımsız ve tarafsız bir şekilde kullanan yargı kurumları, yasalar çerçevesinde gereğini takdir ve ifa edecektir. Artık karşılarında vesayetçi cuntanın heves ettikleri o eski Türkiye yok. Bütün şer odaklarına karşı en güzel cevabı en son genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 15 Temmuzda bu milletimiz vermiştir. Milli iradeyi ve demokrasiyi hedef alan her gece yarısı bildirisi darbeler mezarlığına mahkumdur. Söz konusu girişim ve bildiriler karşısında Cumhur ittifakı olarak, milletimizin iradesini sonuna kadar koruyacağız”

DİKTATÖRÜ MUSSOLİNİ'NİNTORUNLARI BİZE ÇAMUR ATMAYA KALKMASINLAR

“İtalya başbakanı bu millete hizmet yolunda varını yoğunu ortaya koyan dur durak bilmeden gece gündüz çalışan Sayın Cumhurbaşkanımız için diktatör ifadesini kullanmasını esefle kınıyoruz. Tarihin en karanlık diktatörü Mussolinin torunları bize çamur atmaya kalkmasınlar. Diktatör arıyorlarsa aynaya baksınlar. Bunlar boş laftan öte bir şey değildir”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA