Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 05-04-2021 11:43

Yusuf İslam Kurtoğlu: “Biz Ölümüne, Ölümüne!”

AK Parti Ankara Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf İslam Kurtoğlu,104 emekli amiralin imzaladığı bildiriye tepki gösterdi.

Yusuf İslam Kurtoğlu: “Biz Ölümüne, Ölümüne!”

AK Parti Ankara Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf İslam Kurtoğlu,104 emekli amiralin imzaladığı bildiriye tepki gösterdi.

Kurtoğlu: Cesur olmadıkları kadar iyi niyetli olmadıkları da o kadar belli ki gece yarısı sözde bildiri yayınlıyorlar” dedi.

İşte AK Parti Ankara Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf İslam Kurtoğlu’nun yayınladığı yazının tamamı

CESUR OLMADIKLARI KADAR İYİ NİYETLİ OLMADIKLARI DA O KADAR BELLİKİ GECE YARISI SÖZDE BİLDİRİ YAYINLIYORLAR!

Son dönemde adet oldu! Canı sıkılan, eski itibarı kalmayan, veya bir yerlerden aldığı talimatla hareket edenler, sözde devletimizin ve milletimizin menfaatleri için bildiri yayınlıyorlar.

Bunlara bir yenisi daha eklendi. Bu devletin yıllarca ekmeğini yiyen, her türlü imkanından faydalanan ve Amiral rütbesiyle emekli olan 104 kişi bir araya gelip, önlerine bir kağıt alıp bir şeyler  yazmışlar. Bu kişilerin ciddiye alınacak bir tarafı olmadığı kanaatindeyim. Cesur olsalar iyi niyetli olsalar gündüz vakti çıkar söyleyeceklerini söylerlerdi.  Bu bildiri kesinlikle ülkemiz ve milletimiz aleyhine düzenlenmiştir. Bunu yazıp altına imza atanlar gerçek vatansever kişiler olsalardı bunun ne vahim bir hata olduğunu bilirlerdi. Ak Parti iktidarında yaşanan kaçıncı bildiri olduğunu saymıyoruz artık diğerleri gibi bunun da milletimiz nezdinde zerre kadar önemi yoktur. En çokta bu bildiri ve muhtıraların askerler tarafından yayınlanması tuhafımıza gidiyor. Çünkü iyi bir asker vatanını ve milletini seven bir asker ne ister? Milli imkanlarla üretilmiş, yüksek teknolojiye sahip, gelişmiş ülkelerin silahlarına karşı koyabilecek hatta onlardan daha üstün silahlarla askerlik görevini yapmak istemez mi. Ama bizde maalesef tam tersi durumlar görülüyor. Cumhuriyet tarihinde hiç bir dönemde görülmeyen miktarda milli silah üreten ve üretmeye devam eden bir hükümet iş başındadır. Güzel ülkemin askeri ve vatandaşı daha düne kadar 1960 model 1970 model Rus, Alman, Amerikan silahlarıyla askerlik görevini yaparken Milli Piyade Tüfeğini bile bildiri yayınladığınız bu hükümet yaptı. Sürekli de silah envanterini geliştirmeye çalışıyor. Hani Deniz Kuvvetlerinden emeklisiniz ya hatırlatırım Milli Uçak Gemisi, Denizaltı gibi daha birçok projeyi de bildiri yayınladığınız Ak Parti hükümetleri hayata geçirdi.

Sözlerime son verirken şunu iyi bilin ki "Kim dönerse dönsün biz dönmeyiz yolumuzdan. Bu ülkeyi ve onun necip milletini hak ettiği muasır medeniyetler seviyesine ulaştıracağız.

Dizinde asla ve asla milli ve yerli olamayacağınızı bu milleti ve seçmiş olduğu iktidarı asla benimseyemeyeceğinizi gayet iyi biliyoruz. Siz de şunu iyi bilin ki bu millet darbeye kalkışanlara da, bildiri yayınlayanlarada gerekli cevabı vermeye her zaman ve her yerde hazırdır. Demokrasiye ve bu milletin değerlerine gönülden bağlı olarak görevini yapan tüm kahraman askerlerimizi sizin gibilerden ayrı tutarız.

 

Milletimiz rahat olsun. Millete ayar vermek isteyenlerin hevesleri kursağında kalacaktır. Türkiye demokratik bir ülkedir. Şu anda halkın iradesiyle Seçilmiş %52 oy almış olan Cumhurbaşkanımız görevinin başındadır.

İçerde çatlak ses çıkartan bu sesler asla milli değildir.

Türk silahlı kuvvetleri Türkiye’nin gururudur.

 

“Şehit ve gazilerimizin emaneti olan bu cennet vatanda her kafanıza eseni, her canınızın istediğini yapamayacağınızı, Milli İradeye ve Aziz Milletimizin tercihlerine kafa tutulamayacağınız siz de öğreneceksiniz.”

 

104 emekli generalin yayımladığı sözde bildiri, 15 Temmuzda milletin verdiği tepkiden ders almadığını gösteriyor! Aziz Milletimiz, hayalini kurduğunuz cunta ve vesayet düzenine asla geçit vermeyecektir.  Hodri meydan Biz her zaman her yerde hazırız!

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA