Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 04-04-2021 13:47

MHP Meclis üyesi Mülazımoğlu'ndan Alparslan Türkeş'i anma mesajı

MHP Gölbaşı Meclis Üyesi Savaş Mülazımoğlu, " Sen rahat uyu başbuğum emanetin emin ellerde, gösterdiğin hedefe, koyduğun ilkelerle beraber yürüyor " ifadelerini kullandı.

MHP Meclis üyesi Mülazımoğlu'ndan  Alparslan Türkeş'i anma mesajı

 MHP Gölbaşı Meclis Üyesi Savaş Mülazımoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, MHP'nin kurucu Genel Başkanı  Alparslan Türkeş'i ebediyete irtihalinin 24. yılında hürmet ve rahmetle  andıklarını belirtti. 

İşte mesajın tamamı... 

Yıl 1997... tarih 4 Nisan... 

‘’DÜNYA TÜRKLÜĞÜ AĞLIYOR’’ 

Türk Dünyasının arkasından ağladığı merhum Alparslan TÜRKEŞ’in; 

Türkiye ve Türk Dünyasının umudu, geleceği, özgürlüğü, sığındığı liman, tüten ocağı, istikbali ve istiklali olan MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ve bu hayallere hayat verecek, düşünceden yaşam şekline dönüştürecek nesilleri yetiştirecek ÜLKÜ OCAKLAR EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI, ülkücülere emanetidir. Öyle bir emanet ki; Türk Dünyasının ve İslam Âleminin koruyucu kalesi, dayanma gücüdür. Türkiye Cumhuriyeti topraklarında ekilen ve tüm dünyada yeşererek hayat bulan bu emanet, Türk’e düşman tüm güçlerin hedefi haline gelmiştir. Milliyetçi Harekete diz çöktürmek, Türkiye Cumhuriyetine diz çöktürmek olduğunu bilen bu şer odakları günümüzde de Türk Milliyetçilerini hedef haline getirmişlerdir. 

Ülkü Ocaklarında bu aziz milletin kültürel değerleri ile beşeri dünyası donatılan, İslam inanç ve ahlakı ile manevi dünyası şekillendirilen nesiller, Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarında görev almaya başladıkları günden beri; Anadolu topraklarını VATAN yapan ecdadımızı savaş alanlarında yenemeyen haçlıların hedefi olmuşlardır. Emellerine ulaşmak için bu toprakların düşmanları besledikleri ve büyüttükleri terör örgütleri ile mücadelelerini sürdürmektedirler. Dün isimleri batıni olan, asala olan, dev yol ve dev sol olan bu şer odakları günümüzde de PKK, YPG gibi isimler ile varlıklarını sürdürmektedirler. 

Tüm bunlara rağmen merhum Alparslan TÜRKEŞ ve arkadaşlarının bedelini tabutluklarda işkence ile ödedikleri Milliyetçi Harekete darbe vurmak isteyen haçlı zihniyeti, 5000 şehidi ile Milliyetçi Hareketin tek adresi ve temsilcisi olan Milliyetçi Hareket Partisinin iktidar yürüyüşünü engellemek için uçları Pensilvanya’ya uzanan bir projeyi hayata geçirmiştir. Merhum Alparslan TÜRKEŞ’in emanetine ihanet ederek, şehit kanları ile sulanmış bu toprakların birliğine kasteden terör örgütleri ve onların siyasal alandaki temsilcileri ile siyasi ittifak kuran siyasetçileri sürmüşlerdir sahaya. Varlıkları sahte, milliyetçilikleri sahte, ülkücülükleri sahte olan bu oluşumların tek gerçek tarafları üç beş oy uğruna, bir koltuk sevdasına, Türklere savaş alanlarında diz çöktüremeyen haçlı zihniyetinin emellerine alet olmalarıdır. 

Milliyetçi Hareketin merhum lideri diyor ki; 

‘’KİMSE ŞUNU AKLINDAN ÇIKARMASIN; TÜRKİYE TÜRK’ÜN VATANIDIR, TÜRK’ÜN YRDUDUR VE HEP ÖYLE KALACAKTIR.’’ 

Biz de diyoruz ki; 

SEN RAHAT UYU BAŞBUĞUM EMANETİN EMİN ELLERDE, GÖSTERDİĞİN HEDEFE, KOYDUĞUN İLKELERLE BERABER YÜRÜYOR. 

Türk Dünyasının son Başbuğ’u Türk Milliyetçiliğinin lideri merhum ALPARSLAN TÜRKEŞ’i vefatının yıldönümünde minnet, şükran ve rahmetle anıyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun. 

  

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA