Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 01-04-2021 13:25   Güncelleme : 01-04-2021 13:28

AK Parti İlçeden Sanayi Bakanı Varank'a ziyaret

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank makamında ziyaret etti.

AK Parti İlçeden Sanayi Bakanı Varank'a ziyaret

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank makamında ziyaret etti.

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, AK Parti Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank makamında ziyaret ederek, yeni sanayi sitesi projesi hakkında bilgi vererek, destek istedi.

Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Akceylan “Ankara Milletvekilimiz Sn. Asuman ERDOĞAN ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mustafa VARANK'ı TBMM'de ziyaret ettik. Gölbaşı Sanayi Sitemizin taşınarak, modern ve teknik alt yapısı ile ilçemize ve bölgemize yakışır yeni bir Sanayi Sitesi projesini hayata geçirmek üzere çalışmalarımızı, taleplerimizi Bakanımıza ilettik ve projemize tam destek sözünü aldık” dedi.

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan açıklamalarına şöyle devam etti;

“İnşallah Yeni Sanayi Sitesi projemizi Gölbaşı Belediye Başkanımız Ramazan ŞİMŞEK, Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet AKTAY, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa ALBUT, ilgili kurumlar, STK'lar ve mevcut Sanayi sitesi esnaflarımız ile birlikte istişare ve elbirliği içerisinde hayata geçireceğiz. İlgileri için Bakanımız Sn. Mustafa VARANK ve Milletvekilimiz Sn. Asuman ERDOĞAN'a teşkilatımız ve Gölbaşılı hemşerilerimiz adına teşekkürlerimi sunarım”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA