Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-03-2021 18:25

Başkan Engin Eren’den, Emekçi Kadınlar Gününde yoğun mesai

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Engin Eren, Belediye Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile düzenlediği bir dizi etkinlikle Gölbaşı’nda kadınlara gül takdim etti.

Başkan Engin Eren’den, Emekçi Kadınlar Gününde yoğun mesai

Başkan Engin Eren’den, 8 Mart Emekçi Kadınlar Gününde yoğun mesai

 CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Engin Eren, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile düzenlediği bir dizi etkinlikle Gölbaşı’nda kadınlara gül takdim etti.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Engin Eren, Yönetim Kurulu Üyeleri Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Yönetimi ile birlikte ilk önce Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan’ı ziyaret ederek kadınlar gününü kutladılar.

Ardında pandemi sürecinde yoğun caba sarf eden emekçi Kadın Sağlık Çalışanlarını ziyaret eden CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Engin Eren, CHP Ankara il Disiplin Kurulu Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri hastanede ki tüm kadınları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, gül verdi.

Hastane ziyaretinin ardından CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Engin Eren, Yönetim Kurulu Üyeleri Gençlik ve Kadın Kolları Başkanı  ile birlikte Eymir Mahalle Muhtarı Arzu Dervişoğlu'nu makamlarında ziyaret ederek,  8 Mart Dünya Kadınlar Günleri'ni kutladılar.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA