Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 05-03-2021 18:29

Gölbaşı Belediye Meclis Toplantısı

Gölbaşı Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısının son oturumu gerçekleşti.

Gölbaşı Belediye Meclis Toplantısı

Gölbaşı Belediye Meclis Toplantısı

Gölbaşı Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısının son oturumu gerçekleşti.       

Gölbaşı Belediyesi Meclis Salonunda Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Tanrıverdi başkanlığında gerçekleşen meclis toplantısının son oturumu gündem dışı konuşmalarla son buldu.

Gündem dışı söz alan AK Parti Gölbaşı Belediyesi Fatih Yaşlıoğlu, Bitlis’in Tatvan ilçesinde meydana gelen askeri helikopter kazasında şehit olan askerler için başsağlığı diledi.

Yaşlıoğlu, konuşmasında; “Dün malum kazadan dolayı hepimiz büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Bugün Sayın Cumhurbaşkanının katılımlarıyla cenaze namazlarına katılmak nasip oldu bizlere. Başta Komutanımız Osman Erbaş olmak üzere şehit olan tük silahlı kuvvetleri mensuplarına Allahtan rahmet diliyorum. Ailelerine ve tüm milletimize başsağlığı diliyorum”

AK Parti Gölbaşı Belediyesi Fatih Yaşlıoğlu ayrıca Bayburt’un düşman işgalinde kurtuluşunun yıl dönümünü de kutladı.

“ Gölbaşı’nda doğup, yetişmiş bir Bayburtlu olarak 21 Şubat’ta Bayburt’umuzun düşman işgalinde kurtuluşunun yıl dönümüydü. Onu da hatırlamadan geçmek olmazdı” dedi.

Kop savunmasını dile getiren Yaşlıoğlu “ Ermeniler bir ihanet içine girmiş ve bu ihanetle milletimizi kurban etmeye çalışmıştır. Ecdadımızı taş mağazalara toplayarak yok etmek istemiş fakat durum sandıkları gibi olmamıştır. Ecdadımız o taş mağazalardan taştan daha sağlam bir irade ile çıkma suretiyle yumruğunu mermi yüreğini kalkan yaparak ihaneti başlarına yıkmıştır. Bu sayede Bayburt kurtulmuş ve Anadolu’muzun farklı noktalarında verilen mücadelelerle bu toprakların ebedi yurt edinme serüveni tamamlanmıştır”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA