Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 22-02-2021 13:12

Lütfü Yılmaz’a veda ziyareti

Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanlığı görevinden istifa eden Lütfü Yılmaz kulüp hocaları, sporcuları ve personelleri ile vedalaştı.

Lütfü Yılmaz’a veda ziyareti

Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanlığı görevinden istifa eden Lütfü Yılmaz kulüp hocaları, sporcuları ve personelleri ile vedalaştı.

Kulüp binasına giderek herkesle tek tek helalleşen Yılmaz, tüm ekibe yaklaşık iki yıldır birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek verdikleri mücadeleden dolayı da teşekkür etti.

HAKKINIZI HELAL EDİN

Lütfü Yılmaz yaptığı konuşmasında dün olduğu gibi bundan sonra da her zaman kapısının açık olduğunu dile getirerek , “Burada birbirimizi tanıdık. Sizler bana hep heyecan kattınız. Hepinizi de çok seviyorum. Hakkınızı helal edin, benden yana da hakkım helal olsun. İnşallah bizden sonra gelecek olan başkan da sizleri destekleyecektir. Belediye Başkanımız Ramazan Şimşek zaten sizi destekliyor. Her zaman bizim yanımızda oldu, bizimle beraber oldu. Gölbaşı Belediyesporumuza çok destekler verdi. Ona da çok teşekkür ediyorum. Çalışanlarımıza, hepinize çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin.” dedi.

GÖNÜLLERİN BAŞKANISINIZ

Kulüp sporcuları, hocaları ve personelleri de Lütfü Yılmaz’a verdiği katkılardan ve emeklerden dolayı teşekkür ederek, “Hepimizin üzerinde emeğiniz var. Bu kulüp için her şeyi yaptınız. Her zaman yanımızda oldunuz biz de sizin hep yanınızdayız. Sizin gibi güzel bir insanı tanıdığımız için çok mutluyuz. Siz gönüllerin başkanısınız. Allah senden razı olsun. Hakkımız da sana sonuna kadar helal olsun.” dediler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA