Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 12-02-2021 12:20

Başkan Ertuğrul Çetin; ‘‘En Büyük Umudumuz Gençler’’

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, gençlerle bir araya gelerek hazırlamış oldukları projeleri değerlendirdi.

Başkan Ertuğrul Çetin; ‘‘En Büyük Umudumuz Gençler’’

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, gençlerle bir araya gelerek hazırlamış oldukları projeleri değerlendirdi.

Başkan Ertuğrul Çetin, Pursaklar Yaşam Merkezi Yaren Evi'nde koronavirüs tedbirlerine uyularak gerçekleştirilen buluşmada hem sohbet edip hem de belediyenin gençlere yönelik yapmış olduğu projeleri anlattı.

Son dönemde gençliğe yönelik büyük yatırımların yapıldığı ilçe olan Pursaklar'da Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, genç dimağların hazırladıkları projeleri de istişare etti.

‘‘Gençlerimiz ilim irfan yolunda samimiyet ile çalıştığı sürece Pursaklar Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız’’

Gençlerin çalışmalarını çok önemsediklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; "Gençlerimiz ilim irfan yolunda samimiyet ile çalıştığı sürece Pursaklar Belediyesi olarak her zaman yanlarında olacağız. Hazırladıkları projeler bizim için çok değerli. Gençlerin kendini geliştirmelerine katkı sunacak her türlü desteğin sadece ilçenin ya da ilin değil, ülkenin geleceğine yatırım olarak değerlendiriyoruz. Belediye olarak bizlerde Pursaklar Yaşam Merkezi, kültür, sanat ve spordan eğitime varıncaya kadar hemen her alanda gençlere öncelik ve ayrıcalık tanıyoruz. Gençlerimizin geliştirecekleri projeler ile geleceğe daha sağlam adımlarla yürüyeceğimize olan inancımız tamdır" dedi.

Verimli geçen görüşmede gençler, Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’e projelerine vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA