Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 01-02-2021 17:41   Güncelleme : 01-02-2021 18:37

Osman Karaaslan “Büyük Bir Mağduriyet Var”

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Mürşit Gülhan, Konya Yolunun alta alınması için başlatılan çalışmanın ardında güzergahı değişen EGO ve otobüslerin Konya yolunun tamamlanmasının ardından eski güzergahlarına dönmesi için önerge verdi.

Osman Karaaslan “Büyük Bir Mağduriyet Var”

Osman Karaaslan “Büyük bir mağduriyet var ”

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Mürşit Gülhan, Konya Yolunun alta alınması için başlatılan çalışmanın ardında güzergahı değişen EGO ve otobüslerin Konya yolunun tamamlanmasının ardından eski güzergahlarına dönmesi için önerge verdi. 

Önergenin mecliste oylaması sırasında AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Osman Karaaslan bir konuşma yaptı.

“ DOLMUŞÇU ESNAFIMIZIN VE VATANDAŞLARIMIZIN MAĞDURİYETİNİ GİDERECEĞİZ”

Konya Yolunun alta alınmasından sonra gelen talepler doğrultusunda gerekli işlemleri başlattıklarını ifade eden Osman Karaaslan “ Konya yolunun açılmasından sonra özellikle dolmuşçu esnafımız ve vatandaşlarımızdan gelen talep üzerine ilçe kaymakamlığımızla birlikte, Ankara Büyükşehir Belediyesi UKAME birimine bir yazı gönderildi. Şuanda bu yazı UKAME’de dolmuşçu esnafımızın ve vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek ve UKAME’de yazının bir an önce çıkması için gerekli girişimlerde bulunup Şubat ayı içerisinde bitireceğiz” dedi.

“BÜYÜK BİR MAĞDURİYET VAR” 

Akörençarsak’a otobüs seferlerinin yapılamaması ile ilgilide konuşan AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Osman Karaaslan  “Bir kişide olsa bizim oraya otobüs göndermemiz gerekiyor” dedi. 

Karaaslan “ Şuanda Akörençarsak’tan Gölbaşı’na gelmek isteyen bir vatandaşımız hiçbir ulaşım aracını kullanamıyor. Eskiden sabah ve akşam olmak üzere iki sefer vardı. Şuanda o seferler kaldırılmış durumda bunların tekrar başlatılması yönünde talebimize verilen cevap yolcu kapasitesine bakılıyor ve orada yolcu olmadığı söylenilerek sefer konulmuyor. Burada bir kişide olsa bizim oraya otobüs göndermemiz gerekiyor.  Biz AK PARTİ olarak bunu tekrardan büyükşehir meclisinde gündeme getireceğiz.  Diğer partilerinde bize bu konuda destek verecekleri konusunda bir şüphemiz yok. Çünkü mağduriyet büyüktür” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA