Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 01-02-2021 17:23   Güncelleme : 01-02-2021 17:42

Mehmet Kürşad Koçak; "Takipçisi Olacağız"

Konya Yolunun alta alınması için başlatılan çalışmanın ardında güzergahı değişen EGO ve otobüslerin Konya yolunun tamamlanmasının ardından eski güzergahlarına dönmesi için çalışma başlatılmasına ilişkin meclise önerge verildi.

Mehmet Kürşad Koçak;

Koçak “Vatandaşlarımız ilçe ve şehir hastanesine gidemiyor”
Konya Yolunun alta alınması için başlatılan çalışmanın ardında güzergahı değişen EGO ve otobüslerin Konya yolunun tamamlanmasının ardından eski güzergahlarına dönmesi için çalışma başlatılmasına ilişkin meclise önerge verildi. 
MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Mürşit Gülhan, Konya Yolunun alta alınması için başlatılan çalışmanın ardında güzergahı değişen EGO ve otobüslerin Konya yolunun tamamlanmasının ardından eski güzergahlarına dönmesi için önerge verdi. 
“GÖLBAŞI’NIN ULAŞIM MASTER PLANINA İHTİYACI VAR”
Önergenin mecliste oylaması sırasında MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi M. Kürşad Koçak, bir konuşma yaptı. 
 Koçak “ MHP grubu olarak Ankara Büyükşehir Belediye Meclisine, Ocak Ayı Meclis Toplantısına Konya Yolunun alta alınmasından sonra güzergahların yeniden düzenlenmesi için bu konuda önergemizi verdik.  Yalnız şöyle bir durum var. Biz daha öncede 2020'nın onuncu ayında Gölbek, Çeltek, Altunçanak ,Çarsak,Emirler,Çimşit ve Boyalık için ayrı ayrı önergeler verdik. Sadece Konya Yolu için değil Gölbaşı’nın ulaşım master planı içinde çalışmalarımız oldu. Buralarda mağduriyet çok fazladır. Bu konuda kapsamlı bir çalışma yapılması için biz büyükşehir meclisine gerekli önergeleri verdik. Bununda takipçisi olacağız” dedi. 
“TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”
MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi M. Kürşad Koçak açıklamalarına şöyle devam etti:
“Türkiye Cumhuriyeti Başkentinde 2021 yılında bu hizmetinin vatandaşın hizmetine sunulmaması çok üzücü bir durum. Akörençarsak, Gölbek, Çeltek, Altunçanak ,Boyalık ve civar mahallelerdeki vatandaşlarımız ilçe ve şehir hastanesine gidemiyor. Bu hizmetin Vatandaşa biran önce ulaşması için MHP meclis gurubu olarak takipçisi olacağız”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA