Advert
Pursaklar
Giriş Tarihi : 19-01-2021 13:28

Başkan Ertuğrul Çetin'den Kar Altında Esnaf Ziyareti

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yoğun kar yağışının ardından esnafları ziyaret etmeye devam ediyor.

Başkan Ertuğrul Çetin'den Kar Altında Esnaf Ziyareti

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yoğun kar yağışının ardından esnafları ziyaret etmeye devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana halkla iç içe olmayı sürdüren Başkan Ertuğrul Çetin, yoğun kar yağışına aldırış etmeden esnafları tek tek ziyaret etti.

Kimi esnafın sorunlarını, kimi esnafında ilçeyle ilgili dile getirdiği talepleri tek tek not alan Çetin, belediye imkânları çerçevesinde konuları kısa sürede sonuca bağlanacağını belirtti.

Esnaflarla sıcak bir ortamda sohbet eden Ertuğrul Çetin, maske-temizlik ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmesi gerektiği konusunda da uyarılarda bulunmayı ihmal etmedi.

‘‘Esnafımızın kalkınması demek ülke ekonomimizin ayakta durması demektir’’

Vatandaşların ilçe esnafından alışveriş yaparak onlara bu zorlu günlerde destek vermeleri gerektiğini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; "Fırsat buldukça esnaflarımızı ve sokaktaki vatandaşımızı ziyaret ederek taleplerini dinleme fırsatı buluyoruz. Esnafımız bizim için çok değerli ve önemli. Esnafımızın kalkınması demek ülke ekonomimizin ayakta durması demektir. Bu bakımdan Pursaklar Belediyesi olarak daima onların yanındayız. Belediye olarak her zaman elimizden gelen destek ve katkıyı sunmaya gayret ve çaba gösteriyoruz. Bu doğrultuda da tüm imkânlarımızı hemşehrilerimiz için seferber etmeye devam edeceğiz" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA