Advert
Pursaklar
Giriş Tarihi : 18-01-2021 16:01

Başkan Ertuğrul Çetin Karla Mücadelede Sahada

Pursaklar'da karın yere düşmesi ile birlikte Başkan Ertuğrul Çetin, gece boyunca ekiplerin başında, kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını koordine etti.

Başkan Ertuğrul Çetin Karla Mücadelede Sahada

Pursaklar'da karın yere düşmesi ile birlikte Başkan Ertuğrul Çetin, gece boyunca ekiplerin başında, kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını koordine etti.

Pursaklar Belediyesi ekipleri, Ankara'yı etkisi altına alan yoğun kar yağışından doğabilecek olan olumsuz durumları ortadan kaldırmak amacıyla gece boyunca temizlik çalışmalarını sürdürdü.

Çalışmaları yerinde inceleyen ve ekipleri koordine eden Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, ekiplerin 7/24 görevlerinin başında olduğunu belirtti.

‘‘Rahmet ve bereket olan kar yağışının beraberinde getirebileceği olumsuz durumlara karşı hazırlıklıyız’’

İlçedeki yolların trafiğe kapanmaması ve yağışın hayatı olumsuz yönde etkilememesi için çalışmaların devam ettiğini belirten  Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; "Yoğun kış şartları kendini göstermeye başladı. Rahmet ve bereket olan kar yağışının beraberinde getirebileceği olumsuz durumlara karşı hazırlıklıyız. Zaman zaman kar yağışı etkisini yitirse de çalışmalarımız, buzlanmaya karşı tuzlama ve kar küreme olarak gün içerisinde devam ediyor. Araç ve yaya yollarımız açık hale getirilirken, bir yandan da ortada kalan kar kütlelerinin temizliğini yapıyoruz. Burada bir parantezde sahada emek veren arkadaşlarıma açmak istiyorum. Personellerimizin büyük bir fedakarlık ve gayretli çalışmalarından dolayı kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü yaşanabilecek olumsuzluklara karşı koordineli olarak yürüttükleri çalışmalar kapsamında müdahale için hazır bulunuyor.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA