Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 13-01-2021 15:54   Güncelleme : 13-01-2021 15:56

Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hakan Uçar’ın veda mesajı

Gölbaşı Halk Eğitim Müdürü olarak Gölbaşı’na sayısız yenilikler getirerek görevini layıkıyla yerine getirdikten sonra geçtiğimiz aylarda Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde

Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hakan Uçar’ın veda mesajı

Gölbaşı Halk Eğitim Müdürü olarak Gölbaşı’na sayısız yenilikler getirerek görevini layıkıyla yerine getirdikten sonra geçtiğimiz aylarda Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak atanan Hakan Uçar, Bala İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Bala İlçe Milli Eğitim Müdürü olan Hakan Uçar Gölbaşı halkına bir veda mesajı yayınladı.

Uçar, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Milli Eğitim Bakanımızın tensipleriyle Bala İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildim. 2014 yılından beri  “hayatın tabiatla iç içe olduğu Gölbaşı’mıza hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. 

Bugün itibariyle Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevimden ayrılıyorum. Şairin “Bâkî kalan bu kubbede bir hoş seda imiş” dediği gibi; gönüllerde hoş bir seda bırakmışsam ne mutlu bana. Yarın başlayacak olan gün hepimiz için yeni bir gün olacak. Yolunuz, yolumuz hep açık olsun.

 Desteklerinden dolayı  Sayın Kaymakamımız  Tülay Baydar Bilgihan'a, Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Şimşek’e , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Salih Namal'a, tüm çalışmalarda beraber yol aldığımız çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Her veda bir başlangıçtır aslında, bırakıp gittiğiniz her neyse size kattıklarıyla başlarsınız yeni olana…

Sağlıkla ve sevgiyle kalın”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
176. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA