Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-01-2021 11:31   Güncelleme : 06-01-2021 17:57

Pursaklar Belediyesi’nden Polis adaylarına ücretsiz kurs

Polis adayları, POMEM sınavlarına Pursaklar Belediyesinin açtığı ücretsiz özel yetenek kurslarında hazırlanıyor.

Pursaklar Belediyesi’nden Polis adaylarına ücretsiz kurs

Pursaklar Belediyesi, sınavların gerçekleştirildiği parkurların birebir aynısını Pursaklar Belediye Spor Kulübü Kapalı Spor Salonu'nda oluşturdu. Öğrenciler sınavlarda karşılaşacakları parkurların benzeri olan bu özel hazırlanmış parkurlarda sınava hazırlanmaya başladı.

Kurslar, alanında uzman eğitmenler tarafından tempolu koşu, açma-germe hareketleri, şınav ve mekik egzersizleri Pursaklar Belediye Spor Kulübü Pursaklar Kapalı Spor salonunda gerçekleştiriliyor.

Polis adayları sınavlara girdikleri parkuru tanıdıkları için de Türk Polis Teşkilatına katılma yönünde büyük bir avantaja sahip oluyor.

 

‘‘Gençlerin her alanda başarılı olması için Belediye olarak daima çocuklarımızın yanında olacağız’’

Geleceğin polislerini sınava hazırladıklarını belirten Başkan Ertuğrul Çetin; "Pandemi kuralları çerçevesinde açtığımız ücretsiz kursta fiziksel yeterlilik eğitimleri Pursaklar Belediyesi bünyesindeki spor antrenörlerimiz tarafından veriliyor. İlçemiz gençlerinin her alanda başarılı olması için Belediye olarak daima çocuklarımızın yanında olacağız. POMEM Hazırlık Kursuna katılan tüm gençlerimize sınavda üstün başarılar diliyorum dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
176. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA