Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-01-2021 10:34   Güncelleme : 06-01-2021 17:57

Milliyetçi Hareket Partisi'nden insan hayatına dokunan önergeler

Gölbaşı Belediyesi Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Grubundan insan hayatına dokunan önergeler.

Milliyetçi Hareket Partisi'nden insan hayatına dokunan önergeler

Gölbaşı Belediyesi Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Grubundan insan hayatına dokunan önergeler.

Gölbaşı Belediyesinin Ocak ayı olağan toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi Grubu üyelerinden Gölbaşılıların yaşam kalitelerinin yükseltilmesi, can ve mal güvenliğine yönelik önergeler devam ediyor.

Bunlardan biriside cadde ve sokaklarda bulunan hız kesme kasisleri. Tüm sürücülerin korkulu rüyası haline gelen bu kasisler, ahbap çavuş ilişkisi içerisinde ilçemizin rastgele yerlerine yapılmış, yapılanların da bakım, tamir ve tadilatlarının yapılmaması nedeni ile özellikle gece araç kullanan sürücüler için eziyet haline dönüşmüştür.

Bakımlarının yapılmadığı için gece görünmez hale gelen bu sorunun çözümü için Milliyetci Hareket Partisi Meclis Grubu önerge ile Gölbaşı Belediyesi Meclis Grubu gündemine getirmiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi Meclis üyesi Mülazımoğlu verilen önerge hakkında açıklamalarda bulundu.

Mülazımoğlu yaptığı açıklamada ‘’Ana caddelerde yerli yersiz bir sürü yere konan kasisler trafiğin akışını engellediği gibi, araç sürücülerine de zarar vermektedir. İhtiyaç olan yerlere mutlaka kasis yapılmalıdır. Ancak yapılan bu kasislerin bakımlarının yapılmaması nedeni ile geceleri görünmez hale dönmüşler ve bir sürü kaza olmasına sebep olmaktadırlar. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığından talebimiz Gölbaşında bulunan caddelerde bu kasislerin tekrar kontrol edilerek amacı dışında, ihtiyaç olmayan yerlerde bulunanların kaldırılması ve diğerlerinin de boyanarak araç far ışığında görünür hale getirilmesidir. Hizmet konuşarak ifa edilmiyor, yapılarak ifa ediliyor.’’ dedi.

MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Savaş MÜLAZIMOĞU acı tatlı anıları ile 2020 yılının geride kaldığını 2021 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını dileyerek sözlerini tamamladı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
176. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA