Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 28-12-2020 16:35

Uğur Mirza Gölbaşı’nın geleceğine sahip çıkalım

-Gölbaşı Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Uğur Mirza Gölbaşı'nda yaşayıp da gölü görmeyen çocukların olduğunu belirtti.

Uğur Mirza Gölbaşı’nın geleceğine sahip çıkalım

Gölbaşı Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Uğur Mirza Gölbaşı'nda yaşayıp da gölü görmeyen çocukların olduğunu belirtti.

Gölbaşı Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Uğur Mirza, pandemi öncesi Gölbaşı Kaymakamlığı ve Gölbaşı Belediyesi işbirliğinde gerçekleşen "Sporda gelecek var" projesi kapsamında ilk okul öğrencileri ile bir araya geldiğini ifade ederek, bu kapsamda  buluştuğu  bazı çocukların çok zor şartlarda olduğunu belirterek hep birlikte bu çocuklara sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Uğur Mirza, bu çocukların tekne ile gölü gezdirmek, Gölbaşı’nda güzel vakit geçirmelerini sağlamaları gerektiğini söyledi.

Mirza konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

Gölbaşı’nın kırsal kesimlerinde ailelerin şartlar gereği imkanlarının olmadığı için gölü bile görmeyen çocuklarımız var.Bununla ilgili olarak kent konseyi olarak bir proje gerçekleştirmek, o çocuklarımızı tekne ile gölü gezdirmek, Gölbaşı’nda güzel vakit geçirmelerini sağlayarak, Gölbaşı’nda yaşadıklarını o çocuklarımıza hissettirebiliriz' diyerek çocuklarımıza sahip çıkılmasını, topluma kazandırılarak, devletin yanlarında olduğunu, onlara dokunarak yüzlerinin gülmesini sağlayabiliriz” dedi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
192. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA