Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 25-12-2020 13:28

Ankara'nın değerleri ile Ankara'nın taşı sergisi

ATO Meclis Üyesi ve Doğaltaş , Mermer ve Hazır Beton Komitesi Başkanı Ali İhsan Güçlü Atatürk 'ün Ankara' ya gelişinin 101. yılı münasebetiyle bir program düzenledi.

Ankara'nın değerleri ile Ankara'nın taşı sergisi

ATO Meclis Üyesi ve Doğaltaş , Mermer ve Hazır Beton Komitesi Başkanı Ali İhsan Güçlü Atatürk 'ün Ankara' ya gelişinin 101. yılı münasebetiyle bir program düzenledi. Programa ATO Başkanı Gürsel Baran ve yönetim kurulu üyeleri,  Meclis  ve komite üyeleri ,Sektör temsilcileri , Altındağ Halk Eğitim Merkezi yetkilileri , ressam Muammer Kaymak başta olmak üzere  sınırlı sayıda misafir katıldı.

Çoğunluğu " Ankara Taşı " olmak üzere ülkemizin çeşitli  bölgelerine ait mermerler ve  doğal taşlar hünerli ellerde işlenerek görücüye çıktı.

Ali ihsan GÜÇLÜ  yaptığı açıklamada  ;  Ankara ' da ticaretin gelişmesi için gayret sarf ettiklerini belirtti. Cari açığımızın kapanması ve milli gelirimizin artması için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğinin altını çizdi. Yapılan plaket töreninde "TAŞ KİTAP  " ismi verilen plaket Gürsel Baran ' a komite üyeleri tarafından taktim edilerek sergiye emeği ve teşrifleriyle değer katan herkese teşekkür etti.

27 Aralık 1919’daki ruhu sinesinde taşıyan Ankara Kulübü Derneği Gölbaşı Şubesi’nin gösterisi büyük beğeni kazandı.

Katılımcıların büyük beğenisini kazanan sergi gösterime açıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
176. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA