Advert
Pursaklar
Giriş Tarihi : 25-12-2020 12:58

Pursaklar Belediyesinden karla etkin mücadele

Pursaklar Belediyesi, etkili olan kar yağışının ardından vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için yoğun bir mesai yapıyor.

Pursaklar Belediyesinden karla etkin mücadele

Pursaklar Belediyesi, etkili olan kar yağışının ardından vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için yoğun bir mesai yapıyor.

Pursaklar Belediyesi, ana arterlerin kapanmaması, vatandaşların kar sebebiyle mağduriyet yaşamaması, ulaşımda herhangi bir problem oluşmaması için kar küreme ve tuzlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Belediye ekipleri ayrıca, meteoroloji verilerini takip ederek karın yağma saatlerinde tüm teçhizatıyla hazır bir şekilde bekliyor.

Karla mücadele çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, kar küreme, kaldırım temizleme ve tuzlama çalışmaları yapan ekipleri yakından takip ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

‘‘Kar olsun yağmur olsun yağışları sorun olarak değil rahmet ve bereket olarak görüyoruz’’

İlçede herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için karla mücadelenin kapsamlı bir şekilde sürdüğünü belirten Başkan Ertuğrul Çetin; "Malum bu sene yağış bakımından kurak bir sene geçiriyoruz. Bizler kar olsun yağmur olsun yağışları sorun olarak değil rahmet ve bereket olarak görüyoruz. Hemşehrilerimizin mağdur olmaması için bu çalışmaları başarılı bir şekilde yürütüyoruz. Ekiplerimiz gece ve gündüz halkımızın rahatı için durmaksızın çalışıyorlar. Ekiplerimiz, hemşehrilerimizin güvenli seyahat etmeleri için durmaksızın çalışmalarını sürdürecek "dedi

Ekiplerce, yollarda oluşabilecek buzlanmayı önlemek için aralıklı olarak tuzlama çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA