Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 01-12-2020 13:00

AK Parti Gençlik Kollarından anlamlı etkinlik

Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanlığı anlamlı bir etkinliğe imza attı.

AK Parti Gençlik Kollarından  anlamlı etkinlik

Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanlığı, Gölbaşı'na bağlı Selametli Mahallesi'nin şehidi Emrah Ertaş'ın ve silah arkadaşları anısına ağaçlandırılan alanı güçlendirmek adına fidan dikti.

Etkinliğe ilişkin fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan " Bugun Selametlili Şehidimiz Emrah ERTAŞ, silah arkadaşları ve korucular anısına Dikilitaş Göleti yanında ağaçlandırılan alanı güçlendirmek üzere fidanlarımızı toprak ile buluşturduk. Bu anlamlı programı tertip eden AK Gençlerimize, şehidimizin kardeşi İsmail ERTAŞ'a ve desteklerini esirgemeyen Orman Genel Müdürlüğününe teşekkür ederim. " diye yazdı.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Teceren ise yaptığı paylaşımda “Kıyametin kopacağını bilseniz elinizdeki fidanı dikiniz” diyen bir Peygamber’in ümmeti olarak görevimizi tamamladık.

Selametlili Şehidimiz Emrah Ertaş anısına Dikilitaş Gölet’i yanında ayrılan alana fidanlarımızı diktik. Katılımlarından dolayı İlçe başkanımız Selim Akceylan Kadın Kolları başkanım Guleren Capanoglu ve Şehidimizin kardeşi İsmail Ertaş’a teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
177. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA