Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-11-2020 13:15

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimden Siyasi partilere ziyaret

Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulundan Gölbaşı siyasi parti temsilcilerini ziyaret etti.

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimden  Siyasi partilere ziyaret

Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Yalgın, Bşk.Yrd. Arif Goriça ve Yön.Kur.Üyesi Okan Ökten tarafından yapılan ziyaretlere Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Savaş Mülazımoğlu’da eşlik etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin ziyareti

Ziyarette Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve Gölbaşı Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi  Ramazan Yalgın ‘’Gösterdiğiniz misafirlikten dolayı toplu konut sakinleri adına teşekkür ederim. Üstlendiğiniz görevinizde size ve yönetiminize başarılar dileriz, eminim yakın çalışma imkânımız olduğunda Gölbaşı’nın kalkınmasında ve gelişmesinde önemli katkılar sunacağız. Allah yolunuzu açık etsin.’’ diyerek iyi niyet dileklerini ifade etmişlerdir.

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin ise‘’ Ziyaretiniz bize güç ve kuvvet vermiştir. Milliyetçi Hareket Partisinin ilkeleri doğrultusunda Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli’nin gösterdiği hedefe ulaşmak için arkadaşlarımla beraber sürekli çalışacağız. Park Eymir Toplu Konut sakinlerine İlçe Başkanlığımızın kapısı her zaman açık olacaktır. Gölbaşı için bu toprakları vatan bilen herkes ile yakın ilişkiler kurmak bizim görevimiz. İnşallah önümüzdeki günlerde daha çok beraber çalışarak özlediğimiz ve istediğimiz hedeflere kavuşacağız. Konut alanınızda ikamet eden tüm site sakinlerine sizlerin nezdinde teşekkür ederim. Saygı ve selamlarımızı sunuyoruz’’ diyerek, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade etmişlerdir.

Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Engin Eren ziyaret

Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk. Ramazan Yalgın İlçe Başkanı Engin Eren  ve yönetim kurulu üyelerine ‘’başarılar dilemek üzere’’ geldiklerini ifade ederek gösterdikleri sıcak ilgi ve randevuya verdikleri olumlu cevaptan dolayı İlçe Başkanı Eren’in şahsında tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etmişlerdir.

Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Engin Eren ‘’Siyasi partiler vatandaşa hizmet etmek için vardırlar. Biz Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü olarak Gölbaşı’nın geleceği için kimseyi ötekileştirmeden, siyasi düşüncesi, inancı ve diğer farklılıklara bakmadan herkesi kucaklamaya hazırız. Park Eymir Toplu Konut alanı sorunlarının çözümü noktasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile sürekli irtibat halindeyiz. Bundan sonra da sizlerle daha yakın çalışarak sorunların daha hızlı çözümü için var gücümüz ile çalışacağız. Tekrar size ve tüm site sakinlerinize teşekkür ederim.’’ ifadelerinde bulunmuştur.

 

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan’a ziyaret  

Ziyarette Akceylan’ı tebrik ederek başarı dileklerini bildiren Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk. Ramazan Yalgın, ‘’Yeni dönemde daha yakın çalışarak güzel hizmetler üretmek istediklerini, konut alanının bir çok sorununun bu güne kadar görev yapan yönetimler tarafından çözüldüğünü’’ beyan ederek ‘’zaman içerisinde yetersiz hale gelen altyapı ve içme suyu sorunları olduğunu, bunlarında beraber çalışılarak çözülebileceğini Akceylan’a iletti.

 AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan  ise ‘’Pandemi nedeni ile düşündükleri ve planladıkları hizmetlerin zamanlamasında aksamalar olduğunu bunun dışında Gölbaşı’na güzel hizmetler verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini’’ belirtti.

‘’Hizmetlerin tabana yayılmasında Toplu Yapı Yönetimlerinin önemli görevler üslendiklerini Gölbaşı’nın geleceği için sivil toplum örgütleri ile yakın çalışma içinde olduklarını’’ ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Akceylan, Park Eymir Toplu Yapı Yönetimine teşekkür ederek site sakinlerine saygı ve selamlarını iletmiştir.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
176. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA