Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-11-2020 14:01

Başkan Şimşek’e sevgi seli

Koronavirüs testleri pozitif çıkan Başkan Şimşek ve ailesine moral mesajları

Başkan Şimşek’e sevgi seli

Koronavirüs testleri pozitif çıkan Başkan Şimşek  ve ailesine moral mesajları 


Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, eşi ve kızının Covid-19 testlerinin pozitif çıktığını duyurmasının ardından, Gölbaşı’ndan bir çok kişi sosyal medyalarında yaptıkları paylaşımlarla  Başkan Şimşek ve ailesine destek verdiler.


Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in korona virüsüne yakalandığını duyurmasının ardından farklı partilerden siyasetçiler sosyal medya hesaplarından geçmiş olsun dileklerini iletti.


Başkan şimşek  fotoğraflarını paylaşan vatandaşlar ve bir çok siyasi parti temsilcisi koronavirüs testleri pozitif çıkan Başkan Şimşek  ve ailesine moral mesajları yazdılar.


Sosyal medyadan yazılan destek mesajların yanı sıra bir çok kişi arayarak Başkan Şimşek’ten kendisinin ve ailesinin durumu hakkında bilgi aldı.


Korona sürecinin başladığı günden beri halkının moral ve motivasyonu için sokaklarda bir çok çalışma yapan sürekli olarak uyarılarda bulunan ve bir çok aktivite ile vatandaşın moralini yüksek tutmaya çalışan Şimşek ailesine Gölbaşı halkı ve sevenleri bu günlerde tüm içtenliğiyle destek olmaya devem ediyor.


Aynı zamanda Ramazan Şimşek ve ailesinin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
177. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA