Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 28-10-2020 16:47   Güncelleme : 28-10-2020 16:48

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’den Patiliköy’e ziyaret

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara’nın Gölbaşı İlçesinde, hayvansever Volkan Koç öncülüğünde kurulan Patiliköy’ü ziyaret etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’den Patiliköy’e  ziyaret

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara’nın Gölbaşı İlçesinde, hayvansever Volkan Koç öncülüğünde kurulan Patiliköy’ü ziyaret etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, faaliyetlerini  yakından takip ettiği Patiliköy'e destek ziyaretinde bulundu.

Akşener’e ziyarette İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, İYİ Parti Ankara Milletvekili Halil İbrahim Oral, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk ve çok sayıda partili eşlik etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Patiliköy kurucusu Volkan Koç’dan barınakta kalan köpekler  hakkında bilgi alarak her zaman destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

Barınakta hayvanlarla yakından ilgilenen Akşener, Patiliköy kurucusu Volkan Koç ve eşine çalışmaları ve duyarlılıkları için teşekkür etti.

Partililerin yoğun ilgisi ile de karşılaşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partililerle tek tek fotoğraf çektirdi.

Akşener ziyareti öncesinde İyi Parti teşkilatları tarafından barınağa mama ve battaniye yardımında bulunuldu.

Aydın ve Öztürk’ten Gölbaşı İlçeye ziyaret

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e  Patiliköy ziyaretinde eşlik eden İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Mehmet Öztürk’ten yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Burada bir açıklama yapan İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, “ Bugün bizim için önemli çünkü Gazi Mustafa Kemal Atatürk, yıllar önce bugün belki den kıymetli yarın cümlesini kullanmıştı. ‘efendiler yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz’ diye  bugün 28 ekim yarın Cumhuriyet Bayramını hep birlikte coşkuyla kutlayacağız.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e buradan gönül dolusu sevgilerimizi ve dualarımızı gönderiyoruz.  Cumhuriyet bizim çok kıymetli, iyi parti ailesi olarak, başta başkentin il ve ilçe başkanları olarak Cumhuriyette ilelebet sahip çıkacağız” dedi.

İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, son olarak Mevlid Kandili kutladı.

İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, ziyaretçilere  Türkiye ve Azerbaycan bayrağının yer aldığı tablo hediye etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
176. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA