Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 28-10-2020 16:30

Kaymakam Tülay Baydar Bilgihan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Kaymakam Tülay Baydar Bilgihan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Kaymakam Tülay Baydar Bilgihan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde, tüm imkânsızlıklara rağmen, büyük bir inanç ve kararlılıkla yürütülen Kurtuluş Savaşımız,  eşine az rastlanır bir zaferle sonuçlanmış ve bu kutlu zafer, Cumhuriyet’le taçlandırılarak, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olmuştur. Cumhuriyet getirdiği kazanımlarla ekonomik, sosyal ve siyasi hayatımıza da büyük bir ivme kazandırmıştır. Her geçen gün gelişen sosyo-ekonomik yapısı, dinamik ve genç nüfusu, olgunlaşan demokrasisi ile Türkiye Cumhuriyeti dünyada söz sahibi bir ülke haline gelmiş ve Atatürk’ün gösterdiği hedef olan muasır medeniyetler seviyesine ulaşma yolunda çok önemli mesafe kat edilmiştir.

Türk milletinin sarsılmaz iradesi, birlik ve beraberlik ruhu ve Cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatma azmi; tüm zorlukları aşmamızda bizlerin yol göstericisi olmuştur ve olmaya devam edecektir.
Bu bağlamda Cumhuriyetimizin 97.kuruluş yıldönümünü kutluyor, Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden kahraman gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum.

 

Tülay BAYDAR BİLGİHAN

Gölbaşı Kaymakamı

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
176. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA