Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 27-10-2020 13:31

MHP Ankara İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresi Yapıldı

MHP Ankara İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresi, Etimesgut Belediyesi Devlet Bahçeli Eğitim, Spor ve Yaşam Merkezi'nde yapıldı.

MHP Ankara İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresi Yapıldı

MHP  Ankara İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresi, Etimesgut Belediyesi Devlet Bahçeli Eğitim, Spor ve Yaşam Merkezi'nde yapıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kongreye gönderdiği mesaj, MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay tarafından okundu.

Sosyal mesafe, maske, hijyen kurallarına uyulan, delegelerin Türk ve Azerbaycan bayraklarıyla katıldığı kongrede, Turgay Baştuğ tek aday oldu.

"Bahçeli, devletin ve milletin bekası için önemli katkılar sağladı"

MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ise kongrelerin Cumhuriyet'in ikinci yüzyılını karşılayacak bir sürece rastlamasının anlamlı olduğunu belirtti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, devletin ve milletin bekası, istiklali ve istikbali için önemli katkılar sağladığını söyleyen Baştuğ, şunları kaydetti:

"Seçilecek heyet, bilge liderimiz Genel Başkanımızın çeyrek asır önce hedef olarak gösterdiği ve Cumhur İttifakı'nda vücut bulan '2023 lider ülke Türkiye' idealini karşılayacak kadrolar olacaktır. Göreve gelecek heyetler aynı zamanda 15 Temmuz işgal girişimine karşı gösterilen milli direnişin, Yenikapı'da filizlenen milli dirilişin, Cumhur İttifakı ile gerçekleşen milli şahlanışın sancaktarlığını yapacaklardır."

- Bahçeli'nin mesajı okundu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kongreye gönderdiği mesaj, MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay tarafından okundu.

GÖLBAŞI’NDAN 7 İSİM

MHP Ankara İl Yönetimi ve Üst Kurul Delege listesinde de Gölbaşı’ndan 7 isim yer aldı. Melih Özbek İl Disiplin Kurulu üyesi olurken, Ersin Pehlivan İl yönetiminde, Murat Ilıkan, Kürşada Koçak ve Serdar Tekin üst kurul asil listede yer aldı. Mürşid Gülhan ve Uğur Mirza ise  üst kurul yedek delege listesinde yer aldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
176. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA