Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 15-10-2020 17:38

KONYA YOLU YAPIMININ ŞU SIKINTILI DÖNEMDE DEVAM ETMESİ BAŞARIDIR

Gölbaşı belediyesi Ekim ayı son toplantısında Gölbaşı Belediyesi 2021 yılı Bütçe Tasarısı,2021 yılı Performans Programı mecliste onaylandı.

KONYA YOLU YAPIMININ ŞU SIKINTILI DÖNEMDE DEVAM ETMESİ BAŞARIDIR

Gölbaşı Belediyesi bütçesi kabul edildi


Fatih Yaşlıoğlu “Denk Bir Bütçe Hazırlanmıştır”
Gölbaşı belediyesi Ekim ayı son toplantısında Gölbaşı Belediyesi 2021 yılı Bütçe Tasarısı,2021 yılı Performans Programı  mecliste onaylandı.
Meclis üyelerinin yanı sıra birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda Gölbaşı Belediyesinin 2021 yılında Gölbaşı için yapacağı tüm çalışmalar için hedeflenen bütçe ortaya konuldu. 


2021 yılı hizmet yılı tahmini bütçenin 257.662.615,00TL olarak öngörüldü.
Mecliste bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Gölbaşı Belediyesi Meclis Üyesi Fatih Yaşlıoğlu “2021 yılı performans ve bütçe tasarısının Gölbaşı’na hayırlı olmasını diliyorum. Bütçemiz 175 milyondan ,257 milyona çıkartılmıştır. Gelir gider yönünden de denk bir bütçe hazırlanmıştır. Borçlanma seviyemizde azalmakta olup sürdürülebilir seviyeye gelmiştir.  Bu vesile ile emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.


“KONYA YOLU ŞU SIKINTILI DÖNEMDE DEVAM ETMESİ BAŞARIDIR”
Konya yolu ile ilgili yapılan eleştirele de yanıt veren Yaşlıoğlu “Konya yolu ile ilgili konuşmak istiyorum. Pozantı yolu yap işlet devret şeklinde ihale edildiği için işletmeci daha hızlı bir şekilde yaptı. Konya yolu ise ihale şeklinde tüm ödemeler devlet tarafından yapılıyor. Bu sıkıntılı dönemde sözleşmenin iptal edilmemesi bile  başarıdır. Genel siyasete girme konusunda ise bizler halkın temsilcisiyiz burasıda halkın kürsüsüdür, tabi ki olağanüstü durumlarla ilgili söz alıp konuşabiliriz. Genel başkanımıza anlık bir görüntü üzerine yapılan haksız bir eleştiriye de cevap vermek en doğal hakkımızımdır. Gölbaşı ile ilgili hangi bakanlığa bir talep giderse gitsin ellerinden geleni yaptıklarını ve boş çevirmediklerini çok iyi biliyoruz”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
177. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA