Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 12-10-2020 13:18

İYİ Parti üye katılım töreni gerçekleşti

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı öncülüğünde düzenlenen İyi Parti Üye katılım töreni yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

İYİ Parti üye katılım töreni gerçekleşti

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı öncülüğünde düzenlenen  İyi Parti Üye katılım töreni yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın da katıldığı törene İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, İYİ Parti Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“İYİ PARTİ TEŞKİLATLARI HEDEFE KİLİTLENDİ”

Törende bir konuşma gerçekleştiren İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın  “Biz milletin değerleri ile özdeşleşmiş ,Onların dertleri sıkıntıları karşısında neler yapılacağını bilen insanlarız. Bizler siyaseti bürolarda oturarak değil halkın ayağına giderek, onlarla bütünleşmeyi başararak yapan bir partiyiz. İyiler ailesinin bütün mensuplarının kararlılığı İyi Partiyi bu noktaya getirdi. Bunu için teşkilat önemlidir. Teşkilatın birliği, ruhu, kararlılığı, bütünleşmesi ve araya nifak sokmaması bu partiyi ileriye taşıyabilecek en büyük güçtür.  Her zaman söylüyorum şuanda iyi partinin teşkilatları Türkiye’de kurulu olan bütün partilerin teşkilatlarından hedefe daha kilitlidir” dedi.

“GÖLBAŞI İLÇE TEŞKİLATI BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ YAZDI”

İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, ise İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk ve yönetimini tebrik etti.

Öztürk “ Göreve geldiği günden bu güne kadar ilçe üye sayısını 25 kat artırarak Türkiye birinciliği elde eden sizlere şükranlarımı sunuyorum. Zoru başardınız. Birçok mevkidaşım Gölbaşı’nı milyon nüfusa sahip zannediyordu.  Kendilerine durumu açıkladığımda ilçe başkanımız ve teşkilat üyeleri ile tanışmak istediklerini söylediler.  Çünkü sizler 130 bin nüfusla bir başarı öyküsü yazdınız” dedi.

Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk törende yaptığı konuşmada İyi Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatının üye katılım durumunun Türkiye genelinin üstünde olduğunu vurgulayarak bunun gerçekleşmesinde emeği gecen  yönetim kurulu üyelerine, belediye meclis üyelerine, İyi Parti kurucularına ve İyi Parti gönüllülerine teşekkür  etti.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM”

Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk “Bizler liderimizin telkinlerini bir emir bilip  var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Daha önce 20 aralık 2019 tarihinde büyük bir üye katılım töreni düzenlemiştik. Bugün teşkilat başkanımızın katılımı ile ikinci büyük törenimizi icra ediyoruz. Gölbaşı’nda daha nice katılım töreni icra edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

“SİYASETİ KUTLU HEDEFE ULAŞMAK İÇİN YAPIYORUZ”

Siyaseti hedefe gitmenin bir yolu olarak gördüklerinin altını çizen Mehmet Öztürk “ Bizler siyaseti hobi olarak yapmıyoruz. Biz siyaseti kutlu bir hedefe ulaşmanın çetin bir yolu olarak görüyoruz.  Bu kutlu hedef ise genel başkanımız liderimiz Sayın Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığı ve partimizin iktidarıdır.  Bugünkü atmosferde de görüldüğü gibi İyi Partinin kadrolarının ülkeyi yöneteceği günler pek yakındır” ifadelerini kullandı.

Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk ayrıca Azerbaycan ordusunun Dağlık Karabağ’ı Ermenistan işgalinden kurtarmak için başlattığı operasyona da tam destek verdi.

Konuşmaların ardından İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk ve İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk  yeni üyelerinin rozetlerini taktılar.

Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA