Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-10-2020 15:42

Savaş Mülazımoğlu “Sıfır atık hayatımızı her alanda etkileyen bir konudur”

Mecliste gündem dışı söz alan MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Savaş Mülazımoğlu, sıfır atık konusun önemine değinerek, “Bu konun dünyanın bundan sonra ki geleceğine etki eden bir konudur” dedi.

Savaş Mülazımoğlu “Sıfır atık hayatımızı her alanda etkileyen bir konudur”

Mecliste söz alan MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Savaş Mülazımoğlu, sıfır atık konusun önemine değinerek, “Bu konun dünyanın bundan sonra ki geleceğine etki eden bir konudur” dedi.

Azerbaycan ordusunun Dağlık Karabağ’ı Ermenistan işgalinden kurtarmak için başlattığı operasyonuna destek veren Mülazımoğlu “ Azerbaycan’da ki kardeşlerimize Allahtan zaferler diliyorum” dedi.

AKTİF HABER’E TEŞEKKÜR

“Eylül ayı meclis toplantısında yaptığı konuşmanın ardından basın mensuplarına şehit öğretmen Aybüke Yalçın ismini yaşatalım  onun içinde kalın puntolarla ismini manşetlere taşıyalım” dediğini hatırlatan Mülazımoğlu, Aktif Haber Gazetesine yaptığı haber için teşekkür etti.

“SIFIR ATIK HAYATIMIZI HER ALANDA ETKİLEYEN BİR KONUDUR”

Sıfır atık projesinin insan yaşamını sağlayan önemli etmenlerin temiz kalacağını belirten MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Savaş Mülazımoğlu “Sıfır atık bizim bundan sonra ki hayatımızı ilgilendiren bir konudur. Sıfır atık tasarrufu sağlayacak, kirliliği azaltacak ve istihdamı artırmanın yanı sıra bizim yaşantımızı devam etmemizi sağlayacak olan toprak, su gibi ana etmenlerin temiz kalmasını sağlayacaktır. Ben inanıyor ve güveniyorum ki Gölbaşı Belediyesi’ de gerekli önlemleri  alacaktır” ifadelerini kullandı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA