Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 08-10-2020 19:10   Güncelleme : 08-10-2020 19:28

AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Teceren oldu

AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatında yaş haddinden dolayı görevi bırakan AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Faik Eldekçi’nin yerine göreve Yusuf Teceren getirildi.

AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Teceren oldu

AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatında yaş haddinden dolayı görevi bırakan AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Faik Eldekçi’nin yerine göreve Yusuf Teceren getirildi.

Konu ile ilgili bugün AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilat binasında bir basın açıklaması yapıldı.

“BU DEVİR YENİ BİR HAYRIN BAŞLANGICI OLACAK”

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan yaptığı açıklamada iki yıldır görevi yürüten ve yaş haddinden dolayı görevi bırakan Faik Eldekçi’ye katkılarından dolayı teşekkür ederek yeni  Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Teceren’e de  görevinde başarılar diledi.

Akceylan “ İnşallah sizlerin de desteği ve omuz vermesi ile gölbaşı2nda gençlik çıtasını çok yukarı çıkartacağız. Gölbaşı Ankara’nın incisi diyebileceğimiz bir ilçe, Ankara’dan insanların geldikleri en nadide ilçe konumunda. Burada genç nüfus olarak ciddi bir hareketlilik var. Sadece yerleşik genç nüfus değil üniversiteleri ve eğitim kampüsleri ile günlük on binlerce gencin geldiği bir ilçe konumunda. Böyle bir ilçede gençlik kollarına çok büyük bir iş düşüyor bu gün bismillah diyeceğiz. Faik kardeşimden Allah razı olsun bu güne kadar bayrağı çok güzel taşıdı. Bu devir yeni bir hayrın başlangıcı olacak.  Beraber omuz omuza çalışarak Gölbaşı’nda ulaşılmamış, günlüne dokunulmamış bir tek genç kardeşimizi bırakmayacağız” dedi.

 “ HER ZAMAN YANINIZDAYIM”

Görevi devir eden  AK Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Faik Eldekçi ise “ Bir abiniz olarak en büyük destekçiniz yine ben olacağım. Yusuf’unda en büyük destekçisi yine ben olacağım.  Tek isteğimiz önceki dönemde ki genç arkadaşlarımız ile yeni gelen genç kardeşlerimizin kaynaşması  ve Gölbaşı’nda gençliğin çıtasını yükseltmelerini istiyorum”

“KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK”

AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Teceren ise kendisine güvenerek görevi veren herkese teşekkür ederek, AK Partinin Gölbaşı’nda gençliğin birinci partisi olması için elinden gelen mücadeleyi yapacağını söyledi.

Teceren “ İlçemizin kapısı Gölbaşı’nda ki tüm gençlerimize açıktır. Bütün genç kardeşlerimizin kalplerine dokunarak onlara kendimizi partimizi ve ideallerimizi anlatacağız”


NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA