Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 30-09-2020 13:27

AK Parti İlçe Başkan Adayı Behsat Aydemir'den açıklama

AK Parti İlçe Başkan Adayı Behsat Aydemir bir basın açıklaması yaparak neden aday olduğu konusuna açıklık getirdi.

AK Parti İlçe Başkan Adayı Behsat Aydemir'den açıklama

AK Parti İlçe Başkan Adayı Behsat Aydemir bir basın açıklaması yaparak neden aday olduğu konusuna açıklık getirdi.

Aydemir açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Kıymetli Gölbaşılı Hemşehrilerim; Ülkemizin içinde bulunduğu şu buhranlı  dönemde büyük  fedakarlık göstererek önce DEVLETİM sonra PARTİM ve BEN anlayışı ile ayakta tutmaya çalışan Cumhurbaşkanımız  Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip  ERDOĞAN’a  bir nebze de olsa katkı bulunmak için Ak Parti Gölbaşı İlçe başkanlığına adayım.             

Cumhurbaşkanımız Genel  Başkanımız  Sayın  Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 2023 lider ülke Türkiye hedefine katkıda bulunup  hizmet etmek için  Gölbaşılı hemşehrilerimizle  omuz omuza  çalışmaya talibim. Partimize kurulduğu günden bu zamana  kadar emeğini ve gönlünü vermiş katkı sağlamış tüm arkadaşlarımızla birlik bütünlük içerisinde olacağım.

Kıymetli Gölbaşılılar şayet Genel Merkezimiz şahsımı aday gösterdiği takdirde şunu  bilmenizi isterim ki gecemi gündüzüme katarak Gölbaşımızın sorunlarını ve sizlerin sorunlarını çözmek için elimden geleni yapacağım.

Ak Parti Gölbaşı ilçe Başkanlığına adaylığımı açıkladığım günden itibaren muhabbetle  ellerimi sıkan,sevgiyle sarılan, desteklerini esirgemeyen hemşehrilerime sayfalarında ve gönüllerinde bana yer veren gazeteci arkadaşlara ve değerli partililerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Bu duygu ve düşüncelerle kongre sürecinin Gölbaşı’mıza  Ankara’mıza ve Ülkemize  hayırlar getirmesine yüce Allah’tan temenni eder hepinize saygılar sunarım.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA