Advert
Bala
Giriş Tarihi : 29-09-2020 14:10

Cihan Öcal Atlıhan Bala Belediyespor Kulüp Başkanı oldu

Bala Belediyespor Kulüp Başkanlığı'na Cihan Öcal Atlıhan seçildi.

Cihan Öcal Atlıhan Bala Belediyespor Kulüp Başkanı oldu

Bala Belediyespor Kulüp  binasında gerçekleştirilen toplantının ardından geçtiğimiz günlerde vefat eden eski başkan Muzaffer Gültekin’in yerine Bala Belediyespor Kulüp Başkan Yardımcısı Cihan Öcal Atlıhan getirildi.

Atlıhan başkanlığında Bala Belediyespor Kulüp yönetimi ise şu şekilde oldu

Kulüp Başkan Yardımcılığı görevine Safa Uslu, Yönetim Kurulu Üyeleri ise Tamer Aksoy, Fahri Koç ve Ziyattin Gültekin’den oluştu.

Toplantının ardından Bala Belediyespor Kulübünden bir açıklama yapıldı.

Sosyal medya hesabından yapılan açıklama şu şekilde ;

Çok kıymetli Balalı hemşerilerimiz ve değerli sporseverler, Bala Belediye Spor Kulüp Başkanımız Muzaffer Gültekin’i kaybetmenin üzüntüsünü halen hissetmekteyiz. Kendisine tekrardan Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Merhum Başkanımız Muzaffer Gültekin’in bizlere emaneti Bala Belediye Spor’umuzu bizlere bıraktığı noktadan alıp, Kulübümüzü en üst seviyelere çıkarmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızı kararlılıkla belirtiyoruz.

Bu amaçla yeni sezon öncesi hazırlıklarımıza tam anlamıyla başlayabilmek ve çalışmalarımızı sürdürebilmek için Kulüp Binamızda bir araya gelen yönetim kurulu üyelerimiz oy birliği ile Kulüp Başkan Yardımcımız Cihan Öcal Atlıhan’ın Bala Belediye Spor Kulüp Başkanlığı görevine getirilmesine karar vermişlerdir. Kulüp Başkan Yardımcılığı görevini Safa Uslu üstlenirken, Yönetim Kurulu Üyelerimizi Tamer Aksoy, Fahri Koç ve yeni yönetim kurulu üyemiz Ziyattin Gültekin oluşturmaktadır.

Bala Belediye Spor Kulüp Başkanımız Cihan Öcal Atlıhan’ı tebrik eder, kendisine ve tüm yönetim kurulu üyelerimize başarılar dileyip, Bala Belediye Spor’umuza ve Balamıza hayırlı görevler icra etmelerini temenni ederiz.

Balalı hemşerilerimize ve spor kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Bala Belediye Spor Kulübü

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA