Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 28-09-2020 11:52

Faik Eldekçi görevi bıraktı

Gölbaşı AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faik Eldekçi 2 yıldır görev yaptığı gençlik kolları başkanlığını bıraktığını açıkladı.

Faik Eldekçi görevi bıraktı

Gölbaşı AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faik Eldekçi 2 yıldır görev yaptığı gençlik kolları başkanlığını bıraktığını açıkladı.

Gölbaşı AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faik Eldekçi 2 yıldır görev yaptığı gençlik kolları başkanlığını bıraktığını bir metin yayınlayarak basınla paylaştı.

Eldekçi yaptığı basın açıklamasında şunları belirtti;

Kıymetli Abilerim, Ablalarım Kardeşlerim; AK Parti teşkilatları dur durak bilmeden çalışan gönüllü, fedakar ve vefakar kişilerden oluşan bir ailedir.10 yılı aşkın senedir bu ailenin bir ferdi olarak davamızın lideri Genel Başkanımız , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde çalışmalarımı yürüttüm. Her kademesinde aldığım görevlerde tek hedefim görevimi layıkıyla yerine getirmenin gayreti oldu. Son olarak Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanlığı görevimi de elimden geldiğince yerine getirmeye gayret ettim.

Acısıyla, tatlısıyla koca 10 yıl , gençliğimizin en güzel en verimli yıllarını AK davamıza ve liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadelesine karınca misali olsun hizmet etmeye harcadım. Rabbime bana bu fırsatı verdiği için şükrediyorum, ne mutlu bana ki dünya mazlumlarına umut olan, zalime korku olan bir lider ile yol arkadaşlığı ve onun emrinde bir nefer olma imkanı buldum.

Ömrüm yettikçe bu davanın bir neferi olmaktan vazgeçmeyecek, bu yolda ne zaman nerede ihtiyaç duyulursa orada davama hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağım. Yaklaşık 2 yıldır Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanlığı görevini icra etmekteyim. Sayısız başarıları imza attık. Emek verdik , mücadele ettik bu dava için bir şeyler yapabilmenin gayreti içerisinde olduk.

Hamdolsun geçen yıl yapılan İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında da en başarılı ilçe olarak ödül almamız bizlerin verdiği mücadelelerin emeklerin başarıların göstergesi olmuştur. Tabi bu emeği veren bizimle bu yolda omuz omuza çalışan Yürütme Kurulu üyelerime, Yönetim Kurulu Üyelerime, Üniversiteler komisyonumuza, Aklıselim komisyonumuza , Mahalle başkanlarımızın her birine verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu teşkilatta gençlik yapısı bir okuldur. Bu okulda okumak zordur. Ancak hizmet aşkı düşünüldüğünde bu zorluklar gül bahçesine döner. Bu gül bahçesinde geçirdiğimiz günlerin bir sonu elbetteki olacaktır. Ancak bizler bu okuldan mezun olarak partimize ve davamıza yeni görevlerimizde temsil edeceğiz. Gençlik Kolları Başkanlık görevimizi yaş haddimizin dolması sebebiyle bırakacak olsa da partimiz, liderimiz için çalışma gayretimiz ve isteğimiz görevini yürütmekte olduğum Belediye Meclis üyeliğiyle devam edecektir.

Bu aslında bir veda değil bir başlangıçtır. Birlikte siyaset yapmaktan onur duyduğum genç kardeşlerimle her zaman bir ve beraber olmaya devam edeceğim. Bundan sonraki süreçte GÖLBAŞIMIZA yerel yönetimler anlamında hizmet etmeye devam edeceğim. Bu güzel ilçemize, bu güzel ilçemizin kadirşinas gençlerine hizmet etmenin gayreti içersinde olacağım.

Bu duygu ve düşüncelerle görev yaptığım süre içersinde desteklerini esirgemeyen kıymetli ailem başta olmak üzere;İl Gençlik Kolları Başkanımız Burak Yıldız’a, il Gençlik Kolları Teşkilat Başkanımız Mücahid Süleyman Daldallı’ya , İl Yönetim Kurulu Üyelerimize,2 yıl görev süremizin 1,5 yılında görev yaptığımız önceki dönem İl Gençlik Kolları Başkanımız Ali Osman Özdemir, İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanımız Tuğrul Hazine’ye ve yönetim kurulu üyelerine, Önceki dönem Gölbaşı Belediye Başkanlığımızı yapmış her zaman bizleri desteklemiş olan Fatih Duruay başkanımıza ,Siyasette beraber uzun yollar yürüdüğüm , omuz omuza çalıştığım , gençlere verdiği önemle öne çıkan kıymetli İlçe Başkanımız Selim Akceylan’a Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ve bugün itibariyle yürütmekte olduğum Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanlığı görevimden yeni görev alacak genç kardeşlerimizin önünü açmak için izin istiyorum.

Yeni atanacak kardeşimizin şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bundan sonraki süreçte partimize yerel yönetimlerde hizmet etmeye devam edeceğim.

Hakkımızda hayırlı olmasını temenni ediyorum, hepinizi saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

Durmak Yok, Yola devam

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA