Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 26-09-2020 17:34

Kuyrukcu’dan kongre öncesi önemli açıklamalar

Tarık Kuyrukcu, AK Parti Gölbaşı İlçe Kongresi öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

Kuyrukcu’dan kongre öncesi önemli açıklamalar

Kuyrukcu’dan kongre öncesi önemli açıklamalar

Tarık Kuyrukcu, AK Parti Gölbaşı İlçe Kongresi öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya hesabında açıklamalarda bulunan Kuyrukçu yaklaşan kongre öncesinde birlik beraberlik mesajları verdi.

AK Partililere seslenen Kuyrukçu,” İlçe Başkan adayı kim olursa olsun etrafında kenetlenmek ve ayrışmayı engellemek durumundayız” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Gölbaşı’nda problem yaşamaması gerektiğinin altını çizen Tarık Kuyrukcu,

Değerli Gölbaşılılar, AK Partimize gönül veren sevgili üyelerimiz, teşkilat mensuplarımız;

“Cumhur İttifakı Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Şimşek ile birlikte kimseyi ötekileştirmediği müddetçe iktidar partisinin mensupları olarak bir ve beraber vatandaşa hizmet anlayışıyla hareket etmek zorundayız”  ifadelerini kullandı.

İşte kuyrukçunun sosyal medyada yaptığı paylaşımın tamamı

AK Parti Gölbaşı Kongre sürecinde ortaya çıkan adaylarımız konusunda sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalar, Türkiye’de demokratik devrim yapmış bir parti olan AK Partimizin zenginliği ve parti içi demokrasi geleneğine aykırı olabilmektedir. İlçe Başkanımız Sayın Selim Akceylan başta olmak üzere adaylığını açıklayan Feramis Başaran ve Behsat Aydemir de bu teşkilata emeği geçen önemli değerlerimizdendir. Bizim şu anda İlçe başkanımız bellidir, onu da yıpratmamak gerekmektedir. Bizler AK Partimizin Gölbaşı’nda zafiyete uğramasını ve Cumhur İttifakı ile problem yaşamasını hiçbir zaman istemiyoruz, kabul de etmiyoruz. Bundan sonra da adaylığını açıklayacak olanlarla birlikte İlçe Başkan adayı kim olursa olsun etrafında kenetlenmek ve ayrışmayı engellemek durumundayız. Burada Cumhur İttifakı Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Şimşek ile birlikte kimseyi ötekileştirmediği müddetçe iktidar partisinin mensupları olarak bir ve beraber vatandaşa hizmet anlayışıyla hareket etmek zorundayız. Herkesi bu duygu ve düşüncelerle selamlıyor, kongremizin hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Sevgi ve Saygılarımla....

Muhammet Tarık Kuyrukcu

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA